نفت / شناسه خبر: 5589 / تاریخ انتشار : 1398/2/28 07:39
|

گزارش "نفتی‌ها" از آخرین وضعیت صندوق بازنشستگی نفت: رحیمی می‌رود؛ کاردر می‌آید؟

بنابر شنیده‌ها، نصرت رحیمی عضو اصلی و رئیس هیئت رئیسه صندوق های بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت استعفای خود را به وزیرنفت اعلام کرده و دلیل این امر را در ناتوانی خود ...

نفتی ها /بنابر شنیده‌ها، نصرت رحیمی عضو اصلی و رئیس هیئت رئیسه صندوق های بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت استعفای خود را به وزیرنفت اعلام کرده و دلیل این امر را در ناتوانی خود برای اداره امور به علت بیماری جستجو کرده است.

از سویی دیگر گفته می‌شود وزیرنفت نیز با این استعفا موافق بوده و احتمالا به زودی بنابر مذاکرات صورت گرفته تا این لحظه، علی کاردر مدیرعامل سابق شرکت ملی نفت جایگزین وی خواهد شد.
دراین بین اگرچه گفته می‌شود رحیمی به بهانه جراحی سختی که حدود دو ماه از آن می‌گذرد تصمیم به خداحافظی با این صندلی را دارد اما شنیده ها حکایت از دلایلی دیگری هم دارد.
این درحالی است که به اذعان کارشناسان در صورت آنکه قانون جدید صندوق‌ها منوط به برداشته شدن شرط سنی برای بازنشستگی در نفت اعمال شود این احتمال قوت خواهد گرفت که این صندوق در مرز بازنشستگی قرار بگیرد و دراینصورت نصرت رحیمی آرامش قبل از طوفان را برخواهد گزید.
همچنین دراین بین بنابرگفته های برخی از کارشناسان، رحیمی که از سال ۹۲ تا کنون بر این صندلی تکیه زده است از ابتدای سال گذشته تا کنون با چالشی تحت عنوان نداشتن مسوولیت چندان در یکی از بزرگترین هلدینگ‌های بزرگ صنعت پتروشیمی و زیرمجموعه خود مواجه بوده است و این خود یکی از اساسی ترین دلایل نصرت رحیمی برای ترک سمت ریاست هیئت رئیسه صندوق‌های بازنشستگی می‌تواند باشد.

اختصاصی
 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/5589

کلیدواژه

رئیس هیئت رئیسه صندوق های بازنشستگی

نصرت رحیمی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها