نفت / شناسه خبر: 5149 / تاریخ انتشار : 1397/12/8 17:24
|

نارضایتی پرسنل از مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان نفت بالا گرفت

در روزهای گذشته، شاهد بروز مسائل و عزل و نصب هایی در مجموعه بهداشت و درمان نفت بندر ماهشهر بودیم که سروصدای بسیاری در این مجموعه خدمت رسان و البته دارای جایگاه حساس و خطیر بواسطه ...

نفتی ها /در روزهای گذشته، شاهد بروز مسائل و عزل و نصب هایی در مجموعه بهداشت و درمان نفت بندر ماهشهر بودیم که سروصدای بسیاری در این مجموعه خدمت رسان و البته دارای جایگاه حساس و خطیر بواسطه حضور صنایع نفت و پتروشیمی در این منطقه، بوجود آورد.

جمعی از کارکنان بهداشت و درمان صنعت نفت با ارسال نامه ای "نفت ما" خواستار رسیدگی حراست وزارت نفت به وضعیت موجود سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت شدند.

در روزهای گذشته، شاهد بروز مسائل و عزل و نصب هایی در مجموعه بهداشت و درمان نفت بندر ماهشهر بودیم که سروصدای بسیاری در این مجموعه خدمت رسان و البته دارای جایگاه حساس و خطیر بواسطه حضور صنایع نفت و پتروشیمی در این منطقه، بوجود آورد.

پس از معرفی این مجموعه درمانی به سازمان تعزیرات حکومتی جهت کم کاری، اکنون شاهد تغییراتی در مجموعه مدیریتی آن هستم که نه تنها برای افراد عامه خارج از آن، بلکه کارکنان و مخاطبان درون آن را نیز به شگفتی وا داشته و موجبات نارضایتی را فراهم ساخته است.

از انتصاب پزشک عمومی که از حامیان خصوصی سازی و واگذاری بیمارستان نفت ماهشهر به بخش خصوصی بوده گرفته که در حکم وی مطلبی خلاف قوانین اداری آمده و از انتصاب وی بعنوان سرپرست بیمارستان و مراکز درمانی نفت در بندر ماهشهر ذکر گردیده و عزل رئیس سابق بهداشت و درمان نفت بندر ماهشهر و انتصاب وی بعنوان معاون  تا مسئولیت گرفتن فردی که دارای تخلفات متعدد بوده بخش هایی از اوضاع آشفته و نابسمان این مجموعه حکایت میکند.

حال سوال ما کارکنان مجموعه بهداشت و درمان نفت بندر ماهشهر، پیراپزشکان و پزشکان از مدیران بالا دستی بهداشت و درمان صنعت نفت آن است که چگونه بدون درنظر گرفتن اصول و ارزشهای خط مشی سازمانی خود یعنی رعایت اخلاق حرفه ای، الهام بخشی و امید آفرینی، تعالی و رشد سرمایه انسانی، دست به چنین انتصاباتی میزنند که خلاف اصول بالا میباشد و امید آفرینی را به صفر رسانده و از رشد و تعالی سازمانی جلوگیری نموده و  همگان را شگفت زده و موجبات نارضایتی کارکنان تحت پوشش را بوجود آورده است؟!

چگونه میخواهند آرامش روانی و کاری مارا در ذیل مسئولیت چنین مدیران و افرادی که هرکدام تخلف در سابقه خویش دادند، فراهم سازند ؟!

تعجب برانگیز تر آن ،این است چگونه این مسائل از دیدگاه مسئولین نظارتی همچون نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس، فرماندار و مهمتر از همه، حراست و بازرسی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت درخصوص این انتصابات و عذل و نصب ها بدور مانده است؟!

ما پیراپزشکان و کارکنان بیمارستان نفت ماهشهر  و همچنین تعدادی از دانشجویان ماهشهر خواستار رسیدگی این وقایع از سوی مسئولین امر شده و نارضایتی خویش را از انتصابات صورت گرفته اعلام می کنیم.

نامه جمعی از کارکنان بهداشت و درمان نفت بندر ماهشهر/ نفت ما

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/5149

کلیدواژه

نارضایتی پرسنل از مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان نفت

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها