نفت / شناسه خبر: 38669 / تاریخ انتشار : 1399/4/17 09:03
|

بحران کرونا در عسلویه شدت گرفت!

در حالیکه عسلویه از امکانات بیمارستانی ضعیفی برخوردار است این روزها خبر از افزایش تعداد بیماران کرونائی دراین شهر استراتژیک می‌رسد.

نفتی ها /در حالیکه عسلویه از امکانات بیمارستانی ضعیفی برخوردار است این روزها خبر از افزایش تعداد بیماران کرونائی دراین شهر استراتژیک می‌رسد.
تا جاییکه گفته می‌شود شنبه هفته جاری یک نفر براثر این بیماری دراین شهر فوت شده و در عین حال تعداد آمار بیماران افزایش یافته است. این درحالی است که پیش تر مسوولان و کارشناسان صنعت پتروشیمی نسبت به افزایش میزان مبتلایان به کرونا در شهریورماه سالجاری هشدار می‌دادند. به اذعان این کارشناسان، به کاهش دما از شهریورماه سالجاری و افزایش سفرها به این شهر باید نگران افزایش قابل تامل کرونا در عسلویه بود. اما در حال حاضر علی رغم افزایش دما در منطقه و پیش بینی‌ها در خصوص ضعف این ویروس در مقابل دمای بالای هوا اما به نظر می‌رسد رشد قابل تامل این ویروس در میان کارکنان این منطقه قابل تامل باشد.
دراین بین همچنان سفرهای کاری نیروهای فعال دراین منطقه به قوت خود باقی است تا جاییکه گفته می‌شود برخی از بیماران شناسایی شده در لیست نیروی انسانی اقماری طرح‌ها بوده اند که پس از استراحت و مراجعه به منطقه مشخص شده که در طی روزهای مرخصی خود با بیماران کرونائی برخورد داشته اند.
براین اساس همچنان مشخص نیست مسوولان منطقه برای مهار کرونا در استراتژیک ترین شهر کشور چه تدابیری را اندیشیده اند که روز به روز آمار مبتلایان بیشتر می‌شود و تنها دلیل آن را روشن بودن کولر ماشین‌ها در فصل گرما می‌دانند!

پست الکترونیکی نفتی‌ها به نشانی naftiha.ir@gmail.com برای دریافت نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و شکایات شما به عنوان پل ارتباطی این پایگاه خبری – تحلیلی با شما مخاطبان عزیز، در دسترس قرار دارد که شما مخاطبین عزیز نفتی ها می‌توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.
 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/38669

کلیدواژه

عسلویه

بحران کرونا

پایانه گاز عسلویه

زنگ های خطر در عسلویه

منطقه ویژه ماهشهر و عسلویه

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها