نفت / شناسه خبر: 28377 / تاریخ انتشار : 1399/2/28 08:51
|

کرونا درعسلویه/ نمره عملکرد مسوولان بحران منطقه چند است؟

خبر میرسد یک فرد ۲۸ ساله ساکن استان خوزستان که در عسلویه مشغول بکار بوده با علائم کرونا به بیمارستان مراجعه کرده و درنهایت تست کرونای او مثبت بوده است.اما نکته قابل تامل در این مساله آن است که ...

نفتی ها /خبر میرسد یک فرد ۲۸ ساله ساکن استان خوزستان که در عسلویه مشغول بکار بوده با علائم کرونا به بیمارستان مراجعه کرده و درنهایت تست کرونای او مثبت بوده است.اما نکته قابل تامل در این مساله آن است که چگونه کارمند مبتلا به کرونائی که اتفاقا ارتباط نزدیکی نیز با یک فرد مبتلا به این ویروس داشته بدون بررسی و تست وارد عسلویه شده است؟
این خبر از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اعلام شده و البته نکته حائز اهمیت دیگر در اظهاراتش وجود ۲ مورد دیگر مبتلای دیگر در میان مردان فعال در دو شهر نزدیک به عسلویه چون دیر و جم است.
براین اساس باید تاکید داشت این فرد قطعا برای رسیدن به عسلویه از حمل و نقل عمومی بهره برده و درعین حال حداقل زمان کوتاه حضور در محیط کار نیز قطعا او را در جمع کارکنان قرار داده که باید برای جلوگیری از شیوع این ویروس تمام همکاران وی مورد ارزیابی و تست قرار بگیرند. چراکه منطقه استراتژیک عسلویه که به جرات می‌توان گفت بخش اعظمی از اقتصاد کشور بر پایه این شهر می‌چرخد در صورت شیوع این بیماری می‌تواند به طور جد اقتصاد کشور را فلج کند.
بنابراین یک سوال همچنان به قوت خود باقی است که چرا نظارت‌های لازم بر مدیران و کارکنان اقماری این شهر برمبنای بحران استان‌های محل سکونت این افراد صورت نمی‌گیرد تا از فاجعه ای بزرگ آنهم در روزهای بحرانی جلوگیری گردد؟
 

پست الکترونیکی نفتی‌ها به نشانی naftiha.ir@gmail.com برای دریافت نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و شکایات شما به عنوان پل ارتباطی این پایگاه خبری – تحلیلی با شما مخاطبان عزیز، در دسترس قرار دارد که شما مخاطبین عزیز نفتی ها می‌توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/28377

کلیدواژه

کرونا

انتقاد استاندار خوزستان از عدم حمایت پتروشیمی از شرکت های داخلی

عسلویه

عسلویه و ماهشهر

صنعت نقت و کرونا

شیوع کرونا

ویروس کرونا

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها