نفت / شناسه خبر: 27988 / تاریخ انتشار : 1398/12/21 14:44
|

از همکاران و آشنایان شما در حوزه نفت کسی هست که به کرونا مبتلا شده باشد؟

پایگاه تحلیلی خبری نفتی ها در نظرسنجی این هفته خود از مخاطبینش خواسته تا اعلام کنند که آیا از همکاران و اطرافیانشان در حوزه نفت مبتلایی به کرونا داشته اند یا خیر؟

نفتی ها /خیابان‌های خلوت تهران در روزهای پایانی سال گواه از سایه سنگین هراس از اپیدمی کرونا در شهر است. در شرایطی که رسانه‌های رسمی و شبکه‌های اجتماعی پر از توصیه‌های بهداشتی و اطلاع‌رسانی برای آگاه‌سازی مردم از علائم بیماری و راه‌های پیشگیری از آن است، دورنمای کنترل و مهار بحران مبهم به‌نظر می‌رسد. مرور شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد افکار عمومی به کارآمدی شیوه مدیریت مسئله به‌دیده تردید می‌نگرد و ترکیبی از سردرگمی و بی‌اعتمادی به اضطراب عمومی در مورد این اپیدمی دامن زده است،.

 از سویی دیگر نیز عدن هماهنگی  دستگاه‌های دولتی در ارائه آمار دقیق و همیچنی تعطیل نکردن مراکز تولیدی و برخی مجموعه ها این نگرانی و سردرگمی ها را دوچندان نموده است؛ اما نباید این نکته را فراموش کرد که  وضعیت روانی جامعه در مورد این بیماری به‌اندازه وضعیت سلامت جسمی و بهداشت فردی و عمومی اهمیت دارد و باید مورد توجه جدی قرار گیرد، زیرا همین وضعیت روانی می‎تواند تلاش‎هایی را که برای مقابله با بیماری در حال انجام است، تحت‌تأثیر قرار دهد.

پایگاه تحلیلی خبری نفتی‌ها نیز در نظرسنجی این هفته خود از مخاطبینش خواسته تا اعلام کنند که آیا از  همکاران و اطرافیانشان در حوزه نفت مبتلایی به کرونا داشته اند یا خیر؟

شما مخاطبین عزیز نفتی‌ها می‌توانید برای شرکت در این نظرسنجی اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/27988

کلیدواژه

کرونا

نظرسنجی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها