نفت / شناسه خبر: 27579 / تاریخ انتشار : 1398/10/25 08:00
|

۷۷ درصد، خوشبین به رفتن ختلان از هلدینگ خلیج فارس

یش از ۷۷ درصد از مخاطبین نفتی ها با رفتن ختلان امید به بهتر شدن اوضاع دارند و این کنار گذاشته شدن را در بهبود امور هلدینگ موثر می‌دانند و تنها ۹ درصد با این نظر مخالف هستند...

نفتی ها /در واپسین روزهای سال گذشته ترکیب هیات مدیره شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در نشست هیات مدیره این هلدینگ بزرگ بورسی دستخوش تغییر و تحولات جدی‌ای شد.
"آیدین ختلان"، دستیار وزیر نفت، به نمایندگی از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، "نجات امینی"، معاون فعلی سرمایه گذاری و امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین و"جعفر ربیعی" هم به نمایندگی از سرمایه گذاری استان خراسان جنوبی به ترکیب هیات مدیره شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس اضافه شده اند.
در عوض،"عادل نژادسلیم" و"حسین علیمراد" هم از فهرست هیات مدیره این هلدینگ بزرگ بورسی خط خورده اند و نصرت رحیمی" هم همچنان به عنوان رئیس هیات رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت ماند
نکته جالب،اما حضور "آیدین ختلان" دستیار پرحاشیه وزیر نفت درترکیب هیات مدیره شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس بود که به نظر می رسید با حضور او در این ترکیب،باید منتظر تغییرات مدیریتی بیشتری در هلدینگ پتروشیمی بزرگ خلیج فارس بود، زیرا این شاگرد خلف زنگنه در یکی دو سال اخیر نفوذ زیادی درصنعت نفت پیدا کرد و بر عزل و نصب بسیاری از مدیران تاثیر گذار بوده است.
ختلان که بواسطه حضور در هلدینگ خلیج‌فارس با ربیعی مدیرعامل این شرکت رابطه عمیقی برقرار کرد، بارها شاهد شکایت رحیمی به زنگنه بود که دخالت‌های دستیار جوان در امور  مربوط صندوق و منابع انسانی را آزاردهنده می‌دانست. زنگنه هم از ختلان می‌خواست کمتر به امور صندوق ورود کند و حتی این دخالت‌ها منجر به احضار ختلان شد که از آن گذر می‌کنیم اما نهایت این اختلافات و خودرسری ها سرانجام به استعفای رحیمی انجامید و مثلث زنگنه ختلان و ربیعی همچنان بر سر هلدینگ باقی ماند.
تا این که چندی قبل خبر رسید که با ورود برخی نهادها به ماجرای حاشیه‌دار دستیار ویژه وزیر نفت، ختلان از هیئت مدیره شرکت هلدینگ خلیج‌فارس کنار گذاشته شده است.
در همین راستا سایت تحلیلی خبری نفتی ها در نظر سنجی هفته گدشته خود از  مخاطبینش خواست تا اعلام کنند که ، کنار رفتن آیدین ختلان از هیات مدیره هلدینگ خلیج فارس چه مقدار در بهبود عملکرد این شرکت در آینده موثر خواهد بود؟
که نتیجه این نظرسنجی به خوبی گواهی شد بر این ادعاها که ختلان چندان هم ایجاد بی نظمی ها و اختلافات بی تقصیر نیست.
نتایج نظرسنجی نشان داد بیش  از  ۷۷ درصد از  مخاطبین نفتی ها با رفتن ختلان امید به بهتر شدن اوضاع دارند و این کنار گذاشته شدن را در بهبود امور هلدینگ موثر می‌دانند و تنها ۹ درصد با این نظر مخالف هستند؛ از سویی دیگر نیز  ۱۳.۶ درصد شرکت کنندگان هم بود و نبود ختلان را در بهبود امور موثر نمیدانند.


شما مخاطبین عزیز نفتی‌ها همچنان می‌توانید برای شرکت در این نظرسنجی اینجا کلیک کنید.  


 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/27579

کلیدواژه

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

نجات امینی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها