نفت / شناسه خبر: 5421 / تاریخ انتشار : 1398/2/4 07:37
|

نارضایتی مخاطبین نفتی‌ها از عملکرد چهار شرکت اصلی نفت

قریب به ۵۸ درصد از مخاطبین نقنی‌ها معتقدند هیچ کدام از چهار شرکت اصلی زیر مجموعه وزارت نفت، در سالی که گذشت، عملکرد خوبی نداشتند.

نفتی ها /سالی که گذشته، سال پر فراز و فرود برای وزارت نفت بود، سالی خبرساز و چندین و چند جابه جایی برای چهار شرکت اصلی زیر مجموعه وزرات نفت؛ به صورتی که طبق عقیده بسیاری، سال ۹۷ سال خانه تکانی بزرگ وزارت نفت نامیده شد؛ اما سوالی که در این میان مطرح می‌شود این است که آیا این همه جابه‌جایی و سروصدا ثمر بخش هم بود؟

در همین راستا پایگاه تحلیلی خبری نفتی‌ها از شما مخاطبین عزیز خود خواست تا با شرکت در نظرسنجی این هفته سایت نظر خود را درباره عملکرد چهار شرکت اصلی تابع وزارت نفت اعلام کنید و بگویید که کدام یک ازاین چهار شرکت عملکرد بهتری را در سال ۱۳۹۷ داشته است ؟

اما نتیجه این نظر سنجی هم در نوع خود بسیار جالب بود، نکته جالب اینجاست که مخاطبین نفتی‌ها که عمدتا از  بدنه خود این شرکت‌های وزراتخانه هستند، بیشتر از انتخاب شرکت خاصی به گزینه هیچ کدام رای دادند!

 

در واقع، قریب به ۵۸ درصد از  مخاطبین نفتی‌ها معتقدند که هیچکدام از چهار شرکت اصلی زیر مجموعه وزارت نفت، در سالی که گذشت عملکرد خوبی نداشتند، در ادامه با ۲۵ درصد آرا مقام دوم به شرکت ملی صنایع پتروشیمی تعلق می‌گیرد و شرکت ملی گاز هم با کسب ۱۵ درصد آرا نفر سوم شد، شرکت ملی نفت نیزبا اکتساب یک ۱ درصد آرا چهارم شد، اما  در این میان شرکت ملی پالایش و پخش هم از  هر گونه رای‌ای بی نصیب ماند .


حال باید دید چرا بدنه صنعت نفت این روزها این گونه بی طرفدار مانده و اکثریت قریب به وقوع یک جامعه آماری‌ای که به نظر می‌رسد از خبرگان و متخصصین صنعت نفت هستند از  عملکرد این شرکت‌های  زیر مجموعه ناراضی هستند.

لازم به ذکر است  این نظر سنجی همچنان ادامه دارد؛ و شما مخاطبین عزیز می‌توانید برای شرکت در این نظرسنجی اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/5421

کلیدواژه

چهار شرکت اصلی وزارت نفت

شرکت ملی صنایع پتروشیمی

شرکت نفت

شرکت ملی پالایش و پخش

شرکت ملی گاز

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها