پالایش و پخش / شناسه خبر: 4526 / تاریخ انتشار : 1397/9/26 07:13
|

در پالایش و پخش چه خبر است/ نماینده شاغل دست رئیس واحد را شکست؟

خبر می‌رسد یکی از نماینده های سابق مجلس و رییس فعلی یکی از بخش‌های شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی نه تنها فرزندش را در این شرکت به کار گمارده بلکه در اعتراض به اینکه چرا به دخترش اضافه کاری کم داد

نفتی ها /خبر می‌رسد یکی از نماینده های سابق مجلس و رییس فعلی یکی از بخش‌های شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی نه تنها فرزندش را در این شرکت به کار گمارده بلکه در اعتراض به اینکه چرا به دخترش اضافه کاری کم داده اند با رئیس آن واحد درگیر شده و دست وی را شکسته است. اگرچه صحت و سقم علت این اتفاق هنوز مشخص نیست اما علت این حادثه درمیان کارکنان این شرکت اینگونه مطرح می‌شود!

ظاهرا ماجرا از این قرار بوده که  نماینده سابق مجلس که زنگنه معقتد بود بیکاری آنها فساد آور است در شرکت پالایش و پخش فراورده های نفتی به عنوان رئیس یکی از بخش‌ها مشغول به کار می‌شود و نظر به لطف برخی از مسئولین این شرکت دخترش را در یکی از بخشهای این شرکت به کار می‌گمارد. اما خبرها از درگیری این نماینده با رئیس بخش دختر خود حکایت از آن دارد که این نماینده پس از اطلاع از اینکه رئیس واحد محل کار دخترش اضافه کار او را تا بالاترین سقف ممکن نداده است در اعتراض با او درگیر شده و دست رئیس واحد را می‌شکند.

گزارش های دریافتی حاکیست رئیسی که توسط آقای نماینده و پدر کارمند واحد خود مضروب شده گفته این موضوع را پیگیری کرده و شکایتی را در این باره تنظیم خواهد کرد. دراین بین اگرچه این خبر کمی از نظر کیفی با دیگر گزارش های "نفتی‌ها" متفاوت است اما به این علت منتشر گردید تا به این سوال مسوولان پالایش و پخش فرآورده های نفتی پاسخگو باشند که در شرایطی که بیکاری در کشور بیداد میکند چگونه فرزند این نماینده استخدام گردیده است؟ درعین حال مسوولان شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی می‌بایست پاسخگو باشند که در رده مدیریتی این مجموعه چه خبراست که به راحتی مدیران این مجموعه با الگو گیری از روشهای منصوب به بازار سعی دارند تا با یکدیگر گفتمان کنند و فضای مجموعه را اینگونه مسموم می‌کنند؟ آنهم در شرایطی که اتحاد در میان مدیران نفتی بیش از دیگر زمانها ضروری به نظر می‌رسد!

منبع: اختصاصی

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/4526

کلیدواژه

شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی

اخبار پالایش و پخش

اخبار پالایش و پخش نفتی ها

اخبار روزانه پتروشیمی با نفتی ها

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها