نفت / شناسه خبر: 4057 / تاریخ انتشار : 1397/8/9 23:41
|

آمادگی کامل پالایشگاه فازهای ۶، ۷ و ۸ پارس جنوبی برای ورود به زمستان

مدیر پالایشگاه چهارم پارس جنوبی از آمادگی این پالایشگاه برای پشتیبانی و تأمین خوراک سایر پالایشگاه‌ها در زمستان امسال خبر داد.

نفتی ها /بهزاد سالاری، مدیر پالایشگاه چهارم پارس جنوبی از آمادگی این پالایشگاه برای پشتیبانی سایر پالایشگاه و تأمین خوراک سایر پالایشگاه‌ها در زمستان امسال خبر داد و گفت: در تابستان امسال در بازه ۹ روزه تمام تعمیرات مورد نیاز پالایشگاه انجام شده است.

وی افزود: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته و در راستای پایداری تولید امسال تنها در فاز ۷ فعالیت‌های تعمیرات اساسی انجام شده و در این تعمیرات بیش از ۴ هزار و ۱۱۴ پرمیت صادر شده است.
سالاری با بیان اینکه در راستای افزایش اطمینان و پایداری تولید تمام تجهیزات پالایشگاه بازدید شده است، گفت: راه‌اندازی یکی از توربین‌های خروجی گاز نیز با توان نیروهای پالایشگاه از دیگر فعالیت‌های صورت گرفته در این بازه است.

وی افزود: در این بازه همچنین اتصال برق نیروگاه بعثت به پالایشگاه برقرار شده و نگرانی بابت قطع برق نخواهیم داشت.

به گزارش تسنیم، پالایشگاه چهارم گاز پارس جنوبی در سه فاز با ظرفیت برداشت و فرآوری ۱۱۰ میلیون متر مکعب طراحی شده و در مدار بهره برداری است. پالایشگاه چهارم پارس جنوبی با اتصال به تمام پالایشگاه‌های مجتمع در صورت نیاز، توانایی تأمین خوراک مورد نیاز سایر فازها را نیز داراست؛ از همین رو از اهمیت فراوانی برخوردار است.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/4057

کلیدواژه

بهزاد سالاری

مدیر پالایشگاه چهارم پارس جنوبی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها