نفت / شناسه خبر: 40254 / تاریخ انتشار : 1399/12/11 12:52
|

طرح‌های ملی وزارت نفت در بوشهر و ایلام با دستور روحانی افتتاح شد

رئیس جمهور روز دوشنبه و در پنجاه و سومین پویش تدبیر و امید برای جهش تولید از طریق ویدئو کنفرانس فرمان افتتاح و آغاز عملیات اجرایی سه طرح ملی وزارت نفت در استان‌های بوشهر و ایلام را....

نفتی ها /رئیس جمهور روز دوشنبه و در پنجاه و سومین پویش تدبیر و امید برای جهش تولید از طریق ویدئو کنفرانس فرمان افتتاح و آغاز عملیات اجرایی سه طرح ملی وزارت نفت در استان‌های بوشهر و ایلام را با اعتبار ۵ میلیارد و ۶۵۹ میلیون یورویی، صادر کرد.

طرح توسعه میدان نفتی آذر در استان ایلام با ظرفیت تولید نهایی ۶۵ هزار بشکه در روز با سرمایه‌گذاری یک هزار و ۴۴۱ میلیون یورویی بخش دولتی و ظرفیت اشتغالزایی ۸۰۰ نفری و همچنین طرح پترو پالایش کنگان با هدف فرآوری گازهای غنی شده با سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیون یورویی بخش خصوصی و ظرفیت اشتغالزایی برای ۶۲۲ نفر، دو طرح ملی است که بهره برداری رسمی آنها امروز با فرمان حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، آغاز شد.

امروز همچنین عملیات اجرایی مجتمع پتروشیمی کیان در استان بوشهر با سرمایه‌گذاری ۳ هزار و ۴۱۸ میلیون یورویی بخش خصوصی با ظرفیت اشتغالزایی برای ۷۰۳ نفر با فرمان رئیس جمهور آغاز شد.

ایسنا

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/40254

کلیدواژه

وزارت نفت

طرح‌های ملی

رئیس جمهور

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها