نفت / شناسه خبر: 40004 / تاریخ انتشار : 1399/11/6 08:37
|

بالاخره پشت پرده دستگیری مدیرعامل سیراف انرژی چه بود؟/ مدیرعامل جدید منصوب شد!

مدیرعامل سیراف انرژی که چندی پیش خبر بازداشت وی توسط "نفتی‌ها" منتشر شده بود از این سمت برکنار و مدیرعامل سابق پتروشیمی پردیس که کمتر از یکماه پیش ازاین سمت کنار گذاشته شده بود، جایگزین وی شد.

نفتی ها /مدیرعامل سیراف انرژی که چندی پیش خبر بازداشت وی توسط "نفتی‌ها" منتشر شده بود از این سمت برکنار و مدیرعامل سابق پتروشیمی پردیس که کمتر از یکماه پیش ازاین سمت کنار گذاشته شده بود، جایگزین وی شد.
گفته می‌شود مدیرعامل سابق این شرکت که به گفته مسوولان این مجموعه به دلیل مشکلات خانوادگی بازداشت شده بود؛ در حال حاضر متهم به تبانی با چندین پیمانکار است که البته شایعات بر همکاری خانوادگی وی دراین تبانی حکایت دارد.
دراین بین چندی پیش "نفتی‌ها" نوشت:مدیرعامل شرکت سیراف انرژی بازداشت شده است. بنابر مشاهدات آنزمان شاهدان عینی عده‌ای که به نظر می‌رسید  احتمالا متعلق به یکی از نهادهای نظارتی هستند مدیرعامل شرکت سیراف انرژی را بازداشت و به شرکت آورده و ضمن بازرسی اتاق این مدیر، کامپیوتر و مستندات را با خود برده اند.
با اینحال مسوولان این شرکت در پیگیری خبرنگار "نفتی‌ها" در خصوص این اتفاق پاسخ شفافی ارائه ندادند و در عین حال تاکید داشتند بازداشت و جمع آوری کامپیوتر و مستندات کاری این مدیر، تنها در راستای یک اتفاق خانوادگی رقم خورده است.

پست الکترونیکی نفتی‌ها به نشانی naftiha.ir@gmail.com برای دریافت نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و شکایات شما به عنوان پل ارتباطی این پایگاه خبری – تحلیلی با شما مخاطبان عزیز، در دسترس قرار دارد که شما مخاطبین عزیز نفتی ها می‌توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/40004

کلیدواژه

سیراف انرژی

پتروشیمی پردیس

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها