نفت / شناسه خبر: 39626 / تاریخ انتشار : 1399/9/5 08:45
|

طرح مدیریت محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در وزارت نفت خوب اجرا شد؟

نتیجه نظرسنجی قدری با ابلاغیه ها و دستورات وزرات نفت و ستاد مرکزی پیشگیری و مقابله با ویروس کووید- ۱۹ متفاوت است، زیرا در این نظرسنجی ۶۱ درصد مخاطبین این تعامل را خیلی بد دانسته‌اند ...

نفتی ها /با افزایش آمار مبتلایان به بیماری کرونا  به تمام نهادهای دولتی و خصوصی اعلام شد که تا ازآغاز آذر ماه  نسبت به حضور یک سومی کارکنان  اقدام کنند.
دراین میان وزارت نفت نیز در روز اول آذرماه  طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها متناسب با وضع و روند بیماری کووید- ۱۹ را از سوی اداره کل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت ابلاغ نمود. که برای  خواندن شرح این ابلاغیه می‌توانید اینجا کلیک کنید.
در همین راستا نیز پایگاه تحلیلی خبری "نفتی‌ها" نظرسنجی هفته گذشته خود را به همین موضوع اختصاص داد و از مخاطبین خود خواست تا نحوه برخورد و تعامل مدیران بالادست خود را نسبت به محدودیتهای ناشی از شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و حضور یک سومی کارکنان در مجموعه‌ها از ابتدای آذرماه را اعلام کنند.
اما نتیجه نظرسنجی قدری با ابلاغیه ها و دستورات وزرات نفت و ستاد مرکزی پیشگیری و مقابله با ویروس کووید- ۱۹ متفاوت است، زیرا در این نظرسنجی ۶۱ درصد مخاطبین این تعامل را خیلی بد دانسته‌اند و تنها ۶ درصد از  مخاطبین از نحوه اجرای این محدودیت ها در ارگان خود ابراز رضایت کرده اند.

در اینجا باید به این نکته اشاره کرد، در این که  وزارت نفت تمام سعی خود را در پیشگیری و کنترل کرونا در میان کارکنان خود به کار برده است شکی نیست اما نتیجه این نظرسنجی هم که شامل جامعه کوچیکی از  همان کارکنان و زحمتکشان این وزارت خانه است هم جای تامل و بررسی دارد. 

 


از سویی دیگر یکی از  گروه‌هایی که در این میان بیشتر ناراضی بودند و بارها با صفحه اینستاگرام نفتی ها از گلایه های خود گفته اند گروهی از بهره برداران نوبتکاری نفت بودند.
بیشتر آنها میگفتند، با این که  هم اکنون در شرایط بسیار بد کرونایی وبرای سلامت کارکنان محترم اداری و روزکار شرکت گاز و وزارت نفت دورکاری درنظر گرفته شده و افراد با حداقل نفرات سرکار حاضر میشوند ولی برای نفرات نوبتکار(شیفت بهره بردار)  اینگونه نیست و در هر شیفت با تمامی نفرات در حال خدمت رسانی هستیم.
در ادامه این گلایه ها اما ظبق ادعای این افراد ، گفته شده متاسفانه درحالی که چندین تن از همکاران مبتلا شده اند باز هم مسؤولین کوتاه نمی آیند و میخواهند با حداکثر ظرفیت نفرات کار کنند و معتقدند در حالی که میشود جلوی این فاجعه را گرفت ولی متاسفانه تا کنون اقدامی نشده است.

 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/39626

کلیدواژه

شیوع کرونا

طرح مدیریت محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در وزارت نفت

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها