نفت / شناسه خبر: 39244 / تاریخ انتشار : 1399/7/8 15:42
|

بومی سازی ۹۰ درصد تجهیزات و خدمات نفتی

مدیر کالای شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت گفت: در حوزه تأمین یا تعمیرات بیش از ۹۰ درصد کالاها به لحاظ تعدادی از مجموع کالاهایی که اداره کالا تأمین می‌کند،بومی سازی شده است.

نفتی ها /به نقل از وزارت نفت، ابوالقاسم زمانی در این باره گفت: در حوزه تأمین یا تعمیرات بیش از ۹۰ درصد کالاها به لحاظ تعدادی و بیش از ۹۸ درصد به لحاظ ارزشی از مجموع کالاهایی که اداره کالا تأمین می‌کند، اعم از لوله، شیرآلات، توربین‌ها، دیزل‌ها، پمپ‌ها، مواد شیمیایی، ابزار دقیق و لوازم برقی بومی‌سازی شده است.

وی با اشاره به همکاری شرکت با تولیدکنندگان داخلی تأکید کرد: ما همکاری بسیار خوبی با تولیدکنندگان و سازندگان قطعات داخلی داریم و در موارد بسیاری زمینه همکاری این تولیدکنندگان با شرکت در نمایشگاه‌های تخصصی فراهم شده و در چنین شرایطی هیچ‌گاه عملیات انتقال حتی در شرایط سخت مثل جنگ و تحریم متوقف نشده است.

زمانی با بیان اینکه ما با افتخار برای اعتلای این شرکت فعالیت می‌کنیم، یادآور شد: با وجود همه تلاش‌هایی که می‌شود، هیچ‌گاه حرکت رو به جلو متوقف نمی‌شود و به‌طور دائم در حال فعالیت و برنامه‌ریزی هستیم تا از طریق تولیدات داخلی کالاهای مورد نیاز شرکت تأمین شود.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/39244

کلیدواژه

خدمات نفتی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها