نفت / شناسه خبر: 39243 / تاریخ انتشار : 1399/7/8 16:39
|

تولید روزانه ۴۰ میلیون مترمکعب گاز درپالایشگاه دوازدهم پارس جنوبی

مدیر پالایشگاه دوازدهم پارس جنوبی گفت: این پالایشگاه روزانه بیش از ۴۰ میلیون مترمکعب گاز شیرین تولیدی را تحویل خطوط انتقال گاز می‌دهد.

نفتی ها /به نقل از شرکت ملی گاز ایران، مدیر پالایشگاه دوازدهم پارس جنوبی اظهار کرد: پالایشگاه دوازدهم اکنون روزانه حدود ۴۶ میلیون مترمکعب گاز برداشت شده از فازهای ۲۲ و ۲۴ پارس جنوبی را تحویل می‌گیرد و بیش از ۴۰ میلیون مترمکعب گاز شیرین تولیدی را تحویل خطوط انتقال گاز می‌دهد.

مهدی گرامی‌شیرازی در این باره گفت: تحویل قطعی فازهای ۲۲ و ۲۴ پایان تیرماه امسال انجام شد و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی از ابتدا در این فازها حاضر بودند که این موضوع سبب بهره‌برداری مناسب از بخش‌های مختلف پالایشگاه شد.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون بخش‌های دیگری در این فازها در حال تکمیل است، تصریح کرد: پالایشگاه دوازدهم اکنون روزانه حدود ۴۶ میلیون متر مکعب گاز تحویل می‌گیرد و بیش از ۴۰ میلیون مترمکعب گاز تولید می‌کند و تحویل خطوط انتقال گاز می‌دهد و با اینکه این فازها به تازگی راه‌اندازی شده‌اند، با آمادگی کامل به استقبال زمستان می‌روند.

مدیر پالایشگاه دوازدهم پارس جنوبی یادآور شد: تولید دیگر فرآورده‌های پالایشگاه نیز مطابق طراحی و برنامه در حال انجام است.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/39243

کلیدواژه

پالایشگاه دوازدهم پارس جنوبی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها