نفت / شناسه خبر: 39134 / تاریخ انتشار : 1399/6/25 09:28
|

یک روز سرنوشت ساز دیگر برای زنگنه فرا رسید/ احتمال بالا گرفتن بحث‌ها در مجلس قوت گرفت

امروز وزیر نفت به مجلس خواهد رفت تا در کمیسیون عمران مجلس پاسخگوی برخی از سوالات باشد.

نفتی ها /امروز وزیر نفت به مجلس خواهد رفت تا در کمیسیون عمران مجلس پاسخگوی برخی از سوالات باشد.

اما دراین بین با وجود اعلام جزئیات این نشست شامل گزارش عملکرد طرح‌های توسعه ای وزارت نفت و عملکرد بند (و) تبصره ۱ قانون بودجه سال ۹۹، بسیاری از کارشناسان نسبت به نحوه برگزاری این جلسه و احتمال قوت گرفتن بحث‌های جدی بین بهارستانی‌ها و زنگنه ابراز نگرانی می‌کنند.
جلسه امروز زنگنه با نمایندگان مجلس پس از قوت گرفتن بحث استیضاح این وزیر در مجلس برگزار می‌شود که باید دید دراین نشست این وزیر دولت روحانی تا چه اندازه می‌تواند از طرح‌های توسعه ای خود و یارانش دفاع کند. هر چند که بخش عظیمی از عدم توسعه در نفت مربوط به نبود منابع مالی تلقی می‌شود اما بسیاری از کارشناسان گرفتن تصمیمات مختلف و غیرکارشناسی در نفت را دلیلی بر توسعه نامناسب نفت می‌دانند.
ازسویی دیگر طرح استیضاح این وزیر با درخواست هیات رئیسه مجلس مبنی بر ارائه گزارش زنگنه تا ۲۰ شهریورماه در خصوص ابهامات مطرح شده از سوی بهارستانی‌ها مسکوت مانده بود که هنوز مشخص نیست این وزیر گزارش لازم را به مجلس ارائه داده و آیا بهارستانی‌ها نسبت به آن قانع شده اند؟ بنابراین باید گفت حضور امروز زنگنه در مجلس از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید دید برخورد بهارستانی‌ها با او چگونه خواهد بود؟

پست الکترونیکی نفتی‌ها به نشانی naftiha.ir@gmail.com برای دریافت نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و شکایات شما به عنوان پل ارتباطی این پایگاه خبری – تحلیلی با شما مخاطبان عزیز، در دسترس قرار دارد که شما مخاطبین عزیز نفتی ها می‌توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/39134

کلیدواژه

وزیر نفت

کمیسیون عمران مجلس

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها