نفت / شناسه خبر: 38517 / تاریخ انتشار : 1399/3/25 13:13
|

اعضای جدید هیات مدیره شرکت پازارگاد منصوب شدند

گزارش‌های دریافتی حکایت از تعیین اعضای جدید هیات مدیره شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد دارد.

نفتی ها /گزارشهای دریافتی حکایت از تعیین اعضای جدید هیات مدیره شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد دارد.

این گزارش ها حاکی است امیری مدیرمالی پتروشیمی پارس به عنوان رییس هیات مدیره،  داریوش زاهدان و جعفری فرد به عنوان اعضای جدید هیات مدیره وحجت نظری به عنوان مدیرعامل جدید پازارگاد منصوب شده اند. البته ظاهرا یک عضو دیگر به اعضای هیات مدیره اضافه خواهد شد. 
این شرکت که زیرمجموعه هلدینگ خلیج فارس محسوب شده و ارائه خدمات رفاهی و پرسنلی به پرسنل و خانواده های مستقر در عسلویه را برعهده دارد پس از حضور مدیرعامل جدید هلدینگ خلیج فارس با جابجایی های مدیریتی و حاشیه های زیادی روبرو بوده است. ربیعی در نخستین روزهای انتصاب خود یاوری رییس روابط عمومی پتروشیمی بندرامام که  یکی ازنیروهای باسابقه و آزادگان شاغل در پتروشیمی محسوب می شد را به عنوان سرپرست منصوب کرد ولی به فاصله دو ماه پس از آن در اقدامی غیر منتظره یاوری را برکنار و یاسری را جانشین وی کرد. ظاهرا همچنان تغییرات مدیریتی در این شرکت ادامه دارد.

پست الکترونیکی نفتی‌ها به نشانی naftiha.ir@gmail.com برای دریافت نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و شکایات شما به عنوان پل ارتباطی این پایگاه خبری – تحلیلی با شما مخاطبان عزیز، در دسترس قرار دارد که شما مخاطبین عزیز نفتی ها می‌توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/38517

کلیدواژه

حجت نظری

مدیرعامل جدید هلدینگ خلیج فارس

رییس روابط عمومی پتروشیمی بندرامام

داریوش زاهدان

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها