نفت / شناسه خبر: 38388 / تاریخ انتشار : 1399/2/31 08:52
|

عملکرد مسوولان بحران منطقه عسلویه را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

از سویی دیگر اما مسوولان این منطقه به شدت مخالف این موضوع هستند و معتقدند تمام تلاش خود را در جهت پیشگیری از این بیماری به نحو احنست انجام داده‌اند، اما...

نفتی ها /عسلویه که همیشه به عنوان ایران کوچک به دلیل حضور نیروهایی از اقصی نقاط کشور برای تداوم حیات قلب تپنده اقتصاد کشور در آن معذف است، این روزها و با بالا گرفتن شیوع کرونا در خوزستان بیشتر از روزهای دیگر در معرض خطر و بحران است.
از سویی دیگر گفته میشود با آغاز شیوع کرونا در این منطقه، احتمال سرایت به علت  وجود جمعیت کارگری فشرده موجود در فضای خوابگاهی و آمد و شد این کارگران به اقص نقاط کشور خیلی بیشتر از سایر مناطق است و  ازاین رو به مدیریت  سفت و سخت‌تری در این زمینه  نیاز دارد.
در این میان اما بسیاری از  کارشناسان و خبرنگاران معتقدند توجه چندانی به اهمیت این موضوع داده نشده است و گفته می‌شود: هر چند اخطار‌های زیادی در این باره به سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس داده شده؛ مبنی بر اینکه تا جای ممکن موارد بهداشتی و ضدعفونی برای کارگران این مجموعه رعایت و شرایطی فراهم شود و از روز‌های مرخصی کارگران (۱۴ روز) کاسته یا لغو شود تا از شهر خارج نشوند و حتی الامکان محیطی فراهم شود تا این کارگران این بازه را در آنجا سپری کنند و به خارج از شهر تردد نداشته باشند؛ اما این‌ها همه در حد پیشنهاد بوده و گوش مسئولان سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس چندان به این حرف‌ها شنوا نیست!
از سویی دیگر اما مسوولان این منطقه به شدت مخالف این موضوع هستند و معتقدند تمام تلاش خود را در جهت پیشگیری از این بیماری به نحو احنست انجام داده‌اند، تا از  ایجاد یک فاجعه بزرگ در این  منطقه پیشگیری کنند.
در همین راستا پایگاه تحلیلی خبری "نفتی‌ها" نظرسنجی این هفته خود را به این موضوع اختصاص داده و از  شما مخاطبین عزیز خواسته تا با شرکت در این نظرسنجی نظر خود را درباره نحوه عملکرد مسوولان این منطقه استراتژیک اعلام کنید.
برای شرکت در این نظرسنجی اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/38388

کلیدواژه

عسلویه

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها