نفت / شناسه خبر: 28305 / تاریخ انتشار : 1399/2/17 08:20
|

عملکرد کدامیک از مدیران عامل هلدینگ های فعال در حوزه نفت،پتروشیمی و انرژی در سال گذشته را موفق تر می دانید؟

پایگاه تحلیلی خبری نفتی‌ها در نظرسنجی این هفته خود در نظر دارد تا از مخاطبین خود بخواهد تا از میان هلدینگ های فعال در حوزه نفت،پتروشیمی و انرژی موفق ترین مدیر عامل را انتخاب کنند.

نفتی ها /طبق نظرصاحب نظران،  حوزه نفت، پتروشیمی و انرژی ایران طی یک دهه گذشته از چند جنبه دچار آسیب‌های شدیدی بوده  که اعمال تحریم های آمریکا نیز مزید بر علت این مشکلات بوده است.

در این میان خصوصی سازی نامناسب، توقف توسعه و ایجاد ظرفیت های خالی در واحدهای تولیدی از جمله مشکلاتی است که دست اندرکاران این حوزه درآمد زا با آن دست و پنجه نرم میکنند؛ هرچند مدیران هلدینگ ها و شرکت های مشغول در این حوزه  درصدد هستند تا با تلاشی مضاعف بتوانند اهداف خود را محقق بسازند.

ازسویی دیگر کارشناسان معتقدند  ایجاد تنوع بالا در محصولات تولیدی ، وجود پروژه‌های متنوع و توان توسعه پایدار در سود آوری، توان بالای مشارکت در طرح‌های بزرگ صنعت در کشور و سهم بالا از بازار داخلی و علل الخصوص بازار صادراتی در محصولات و چندین گزینه دیگر از  نشانه های موفق بودن یک مجموعه بزرگ در حوزه انرژی است که باید به طور جد مورد توجه مدیران قرار بگیرد.  

در همین راستا پایگاه تحلیلی خبری نفتی‌ها نظرسنجی این هفته خود را به این موضوع اختصاص داده است و از مخاطبینش خواسته تا بگویند از  نگاهشان کدام مدیرعامل هلدینگ های فعال در حوزه نفت،پتروشیمی و انرژی نام برده شده  دراین نظرسنجی،  سال گذشته عملکرد بهتری داشته است.

شما مخاطبین عزیز نفتی‌ها می‌توانید برای شرکت در این نظرسنجی اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/28305

کلیدواژه

هلدینگ های فعال در حوزه نفت،پتروشیمی و انرژی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها