نفت / شناسه خبر: 28249 / تاریخ انتشار : 1399/2/10 09:04
|

مهلت نظرسنجی به پایان رسید/ برترین معاون وزیر نفت از نگاه مخاطبان "نفتی‌ها" برگزیده شد

بنا بر آمار واصله بهزاد محمدی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران، با کسب ۶۱ درصد آرا به عنوان برترین معاون وزیر نفت توسط شما مخاطبین عزیز "نفتی‌ها" انتخاب شد.

نفتی ها /نظرسنجی بی سابقه "نفتی‌ها" از لحاظ مشارکت مخاطبان  در رای گیری اخیر ما با عنوان "عملکرد کدامیک از مدیران عامل چهار شرکت اصلی زیرمجموعه وزارت نفت در سال ۹۸ را موفق می‌دانید؟"به پایان رسید.
در این نظرسنجی از مخاطبین خواسته شده بود تا نظر خود را درباره عملکرد این چهار معاون وزیر نفت اعلام کنند که در  در این بین بنا بر آمار واصله بهزاد محمدی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران، با کسب ۶۱ درصد آرا به عنوان برترین معاون وزیر نفت توسط شما مخاطبین عزیز "نفتی‌ها" انتخاب شد.

 


درحالی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران بالاترین آمار رضایت مخاطبان "نفتی‌ها" را به دست آورده است که به اذعان کارشناسان، شرکت ملی صنایع پتروشیمی منفعل ترین مجموعه نفت محسوب می‌گردد.
چراکه با واگذاری پتروشیمی‌ها به بخش خصوصی و البته نظارت مستقیم وزیر نفت به زیرمجموعه‌های کلیدی این صنعت چون هلدینگ خلیج فارس به نظر می‌رسد مدیریت این مجموعه چندان قدرتی در جهت مدیریت این مجموعه ندارد. تا جاییکه علی رغم سفرهای پی درپی محمدی به مجتمع‌های پتروشیمی و جلسات متعدد اما بازهم کارشناسان معتقدند پتروشیمی‌ها دستورات دولتی را از طبقه پانزدهم ساختمان قدیمی وزارت نفت می‌گیرند و معاونت پتروشیمی چیزی جزء یک ساختار قدیمی نفت نیست. با اینحال مخاطبان "نفتی‌ها" معتقدند معاونت پتروشیمی با وجود کم تاثیربودنش در این صنعت اما بازهم نسبت به معاونت‌های دیگر نفت موفق‌ترعمل کرده است. معاونت‌هایی چون معاونت نفت که اگرچه سعی می‌شود تا این بخش بسیار تاثیرگذار جلوه شود و درپی آن جلسات مکرر با کارشناسان و مدیران تشکیل می‌شود اما هنوز نیز مدیریت این بخش، مدیریتی کاغذی تلقی می‌گردد که تصمیم‌های آن توسط یک نفر و آن نیز توسط زنگنه گرفته می‌شود.
با اینحال باید گفت انتخاب محمدی به عنوان برترین معاون وزیر حکایت از سطح نارضایتی از عملکرد معاونتهایی دارد که این روزها بیش از همیشه هر کدام به اندازه خود شبیه مدیران کاغذی شده اند که تنها دستورات مستقیم وزیر در لایه لایه فعالیت خود را اجرا می‌کنند و همان معتقدند صنعت نفت،گاز،پالایش و پخش و پتروشیمی تنها یک مدیر و یک تصمیم ساز دارد و آن نیز در طبقه پانزدهم وزارت نفت و در بالاترین سمت نفت تکیه زده است!
لازم به ذکر است به زودی کاریکاتور اهدایی "نفتی‌ها" به دفتر ایشان به عنوان یادبود این پایگاه خبری برای مدیرعاملی که از نظر مخاطبین بالاترین امتیارعملکردی در سال ۹۸ را کسب نموده است ارسال خواهد گردید.

 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/28249

کلیدواژه

بهزاد محمدی

نفتي‌ها

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها