پتروشیمی / شناسه خبر: 27908 / تاریخ انتشار : 1398/12/6 17:21
|

توضیحات رئیس شرایط اضطراری NPC / کارمند مبتلا به کرونا نداشتیم اما..

رئیس شرایط اضطراری شرکت ملی صنایع پتروشیمی در تماس با "نفتی‌ها" آخرین وضعیت مقابله با ویروس کرونا در این شرکت را تشریح کرد.

نفتی ها / رئیس شرایط اضطراری شرکت ملی صنایع پتروشیمی در تماس با "نفتی‌ها" آخرین وضعیت مقابله با ویروس کرونا در این شرکت را تشریح و تاکید کرد: بیمار مشکوک به کرونا نداشته ایم اما یک نفر از کارکنان به دلیل مبتلاشدن یکی از وابستگانش به این بیماری به دورکاری مشغول است.

علی ربانی رئیس شرایط اضطراری شرکت ملی صنایع پتروشیمی در گفت وگو با "نفتی‌ها" ضمن تکذیب علائم بیماری کرونا در کارکنان این شرکت تاکید کرد: تنها یکی از افراد شاغل در این شرکت به دلیل مبتلاشدن یکی از وابستگانش به این بیماری از یک هفته پیش تا کنون، با تصمیم مجموعه به دورکاری مشغول شده است.
علی ربانی در پاسخ به این سوال که خبرمی‌رسد این فرد توسط دکتر مستقر در ساختمان شیخ بهائی معاینه گردیده و ظاهرا به دلیل تب بالا مشکوک به کرونا بوده است این امر را به طور کامل رد کرد و متذکرشد:  ساختمان شیخ بهائی تا روز شنبه تنها به دلیل ضدعفونی کردن محیط در جهت جلوگیری از شیوع احتمالی این بیماری و حفظ سلامت کارکنان نیمه تعطیل خواهد بود.
به اذعان او، در حال حاضر به تعدادی از کارکنان شرکت ملی صنایع پتروشیمی مرخصی داده شده و دیگر کارکنان همچنان مشغول بکار هستند. 
 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/27908

کلیدواژه

کرونا

شیوع کرونا

شرکت ملی صنایع پتروشیمی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها