نفت / شناسه خبر: 27843 / تاریخ انتشار : 1398/11/29 12:04
|

آمادگی کامل برای کار در ۲۸ مخزن نفتی را داریم

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه ما گرسنه کار هستیم، گفت: در بخش ۲۸ مخزن آمادگی کامل داریم تا در دریا و خشکی به کار بپردازیم.

نفتی ها /مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه ما گرسنه کار هستیم، گفت: در بخش ۲۸ مخزن آمادگی کامل داریم تا در دریا و خشکی به کار بپردازیم.

سید عبدالله موسوی امروز، ۲۹ بهمن در آیین افتتاح و راه‌اندازی دکل حفاری ۷۲ فتح ساخت جهاد دانشگاهی در اهواز اظهار کرد: در سال ۸۷ میان شرکت ملی نفت و جهاد دانشگاهی قرارداد ساخت ۵ دکل حفاری منعقد شد اما در سال ۹۴ این  قرارداد به ساخت ۳ دکل تغییر پیدا کرد.

وی افزود: در این زمینه شرکت ملی حفاری در سال ۹۴ شروع به کار کرد و در سال ۹۷ یکی از دکل‌ها از سوی جهاد دانشگاهی به ما تحویل داده شد و اکنون در حال بهره‌برداری است.

موسوی با بیان اینکه امروز دکل دوم ساخت جهاددانشگاهی رونمایی ‌شد، گفت: امیدواریم دکل سوم ساخت جهاد دانشگاهی در اواسط سال آینده رونمایی شود.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران تصریح کرد: تعامل و هم‌افزایی بسیار خوبی میان شرکت ملی حفاری و سازندگان داخلی و شرکت‌های دانش بنیان شکل گرفته است.

وی ادامه داد: با حدود ۱۲۰ شرکت دانش‌بنیان قرارداد و تفاهم‌نامه داریم و در این زمینه حدود ۲۲ هزار قطعه را ساخت داخل کرده‌ایم و به دنبال تعامل بیشتر با این بخش‌ها هستیم.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه صنعت نفت کشور قطب اقتصادی نظام است و در این زمینه همیشه باید در تلاش و کوشش باشد، گفت: مدیریت صنعت نفت به طور کامل در اختیار داخل است و بسیاری از قطعات و ماشین‌آلات، ساخت داخل شده است. پیشرفت در این زمینه منجر به اقتدار و توسعه خواهد شد.

وی افزود: باید بتوانیم صنعت داخل را رشد دهیم زیرا در این شرایط تحریم این کارها به صرفه است و تحریم‌ها اسباب زحمت و رحمت است.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران خاطرنشان کرد: در بخش ۲۸ مخزن آمادگی کامل داریم تا در دریا و در خشکی به کار بپردازیم. ما گرسنه کار هستیم و در این زمینه شرکت حفاری به سمت خودگردانی گام برداشته است.

ایسنا

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/27843

کلیدواژه

مخزن نفتی

شرکت ملی حفاری

دکل حفاری

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها