نفت / شناسه خبر: 27636 / تاریخ انتشار : 1398/11/1 15:17
|

برخی از پیمانکاران و کارکنان پتروشیمی بندرامام اعتصاب کردند/ وقتی مهمانان از درب اضطراری وارد شدند

مدیران و کارشناسان مناطق نفتخیز جنوب، که برای بررسی وضعیت تامین خوراک پتروشیمی ها به این مجتمع آمده اند و گویا بر اثر این تجمع این مهمانان از طریق در اضطراری وارد مجموعه شده‌اند.

نفتی ها /اخباری که امروز از پتروشیمی بندرامام خمینی به دست نفتی‌ها رسیده،  حاکی از این است که پیمانکاران و و کارکنان این پتروشیمی، پس از کاهش پاداش تولید و توقف پرداخت اضافه کاری‌ها به دستور مدیرعامل پتروشیمی بندرامام، بعد از  گذشت چند ماه از اعتصاب قبلی، دوباره اقدام به اعتصاب و تجمع نموده‌اند.
این در حالی است که این اعتصاب مصادف شده است با حضورهیئتی از مدیران و کارشناسان مناطق نفتخیز جنوب، که برای بررسی وضعیت تامین خوراک پتروشیمی ها به این مجتمع آمده اند و گویا بر اثر این تجمع این مهمانان از طریق در اضطراری  وارد مجموعه شده‌اند.
در حال حاضر طی صحبت هایی که نفتی ها با کارکنان و پیمانکاران داشته، فعلا برای کنترل اوضاع به آرامش دعوت شده‌اند؛ ولی موضوع اصلی همچنان پا برجاست.
در واقع معترضین می‌خواهند بدانند چرا مدیر عامل این مجموعه، قصد داشته  پاداش بهره وری کارکنان و کارگران  را با  قطع هزینه ی اضافه کاری ها و کاهش تولید پرداخت نماید. که همین اقدام هم سبب  روشن شدن آتش دوباره اعتراضات در این مجموعه شده است و همچنان این معترضین دلیل اصلی این اعتصاب را عملکرد نامناسب مدیر این مجتمع عنوان کردند.
خبرنگار نفتی‌ها برای بررسی وضعیت کنون و بررسی چند و چون این اعتراض سعی در تماس با مدیرعامل و مسئولین روابط عمومی این مجتمع داشت که تا همین لحظه انتشار گزارش موفق به گرفتن توضیح مناسبی از جانب آنها نشده است.
پیش از این، و به فاصله گذشت چند ماه از این اعتراض؛ یعنی درتاریخ ۲۶ ام آذر ماه نیز تعداد قابل توجهی از نیروهای رسمی این شرکت با تجمع در مقابل درب اتاق مدیرعامل این شرکت خواستار پاسخگویی وی به عدم رسیدگی لازم به نیروی انسانی بالاخص نیروهای رسمی شده ند.
اما درهمان زمان نیز،کارکنان این شرکت دلیل تحصن خود را که کوتاهی مدیرمجتمع امام در رسیدگی به امور رفاهی کارکنان و کارگران اعلام کردند و معتقد بودند که  باید سروسامان جدی‌ای به امور رفاهی آنان داده شود.
شایان ذکر است، پتروشیمی بندرامام حدود ۳ هزار نیروی رسمی دارد که در هر شیفت حدود ۸۵۰ نیرو مشغول بکار هستند.

 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/27636

کلیدواژه

کارشناسان مناطق نفتخیز جنوب

پتروشيمي بندرامام

تامین خوراک پتروشیمی ها

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها