نفت / شناسه خبر: 27175 / تاریخ انتشار : 1398/9/9 07:56
|

خداحافظی ربیعی از هلدینگ خلیج فارس قطعی شد؟/ بحث برای جایگزینی یکی از یاران نزدیک بالا گرفت!

آنطور که خبر می‌رسد سازمان بازرسی کل کشور در یک حرکت تحسین برانگیز اسامی ۶۴ تن از مدیران و مشاوران بازنشسته هلدینگ خلیج فارس تهیه و با ارسال به دفتر وزیرنفت خواستار برکناری آنان شده است.

نفتی ها /آنطور که خبر می‌رسد سازمان بازرسی کل کشور در یک حرکت تحسین برانگیز اسامی ۶۴ تن از مدیران و مشاوران بازنشسته هلدینگ خلیج فارس تهیه و با ارسال به دفتر وزیرنفت خواستار برکناری آنان شده است.

دراین لیست نام ربیعی در صدر جدول تغییرات قرار گرفته که بنا بر شنیده ها وزیرنفت بعدازظهر روز شنبه هفته گذشته با احضار ربیعی و ختلان به دفتر خود این مساله را اطلاع و خواستار خداحافظی مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس و جایگزینی فردی دیگر شده است.

این درحالی است که بسیاری از کارشناسان معتقدند در حال حاضر مدیران ارشد هلدینگ خلیج فارس به دنبال فردی هستند که با سیاست‌های فعلی مخالفتی نداشته باشد و ترکیب اعضا تغییر چندانی نداشته باشد. براین اساس تا کنون ۲ تن از مدیران همراه خود را کاندید کرده اند. بنابر احتمالات مدیرعامل پتروشیمی آریاساسول یکی از افرادی است که ختلان و ربیعی بر سر او اتفاق نظر دارند و معتقدند با حضور وی تیم فعلی تغییری نخواهد کرد و عملا مدیریت فعلی حفظ خواهد شد.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/27175

کلیدواژه

ربیعی

ربیعی و هلدینگ خلیج فارس

سارمان بازرسی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها