گاز / شناسه خبر: 1724 / تاریخ انتشار : 1397/5/20 15:23
|

گازرسانی به ۱۸۰ روستا در سال ۹۷

از مجموع هزارگازرسانی به ۱۸۰ روستا در سال ۹۷ و ۷۳۵ روستا در استان کهگیلویه وبویراحمد تاکنون ۶۱۳ روستا گازرسانی شده و ۱۸۰ روستای دیگر نیز در سال آینده گازرسانی می شوند

نفتی ها / مدیر عامل شرکت گاز استان گفت : از مجموع هزارگازرسانی به ۱۸۰ روستا در سال ۹۷ و ۷۳۵ روستا در استان کهگیلویه وبویراحمد تاکنون ۶۱۳ روستا گازرسانی شده و ۱۸۰ روستای دیگر نیز در سال آینده گازرسانی می شوند.
خادمی اعتبار در نظر گرفته شده برای گازرسانی به این تعداد روستا را بالغ بر ۱۲۰ میلیارد تومان بیان کرد و افزود: بیش از ۸۰ ملیارد تومان هم اعتبار تخصیص یافته طرحهای گازرسانی در دست اجرا در استان است.
وی با بیان اینکه دو مرحله از سه مرحله طرح گازرسانی به دو شهر قلعه رئیسی و دیشموک به اتمام رسیده است گفت:از مجموع ۵۵۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاصی ۴۰۰ میلیارد ریال آن برای اجرای مرحله سوم این طرح گازرسانی اختصاص داده شده است.
خادمی با بیان اینکه با اجرای این طرح ۱۴۴ روستا در دو بخش چاروسا و دیشموک گازرسانی می شوند گفت: در دهه فجر امسال با شروع مرحله سوم ۳۶ روستا در مسیر اجرای طرح از نعمت گاز بهره مند شدند.
وی با بیان اینکه ۹۹ درصد جمعیت شهری و ۷۷ درصد جمعیت روستایی استان گازدار هستند افزود: با گازرسانی به دو شهر قلعه رئیسی و دیشموک جمعیت برخودار شهری استان از سوخت گاز به ۱۰۰ درصد می رسد.
مدیر عامل شرکت گاز استان از کشیک ۱۰ گروه از کارکانان شرکت گاز در استان برای رائه خدمات به مردم در تعطیلات نوروز خبر داد و افزود: خانواده ها در صورت ترک منرل برای مسافرت در ایان تعطیلات نوروز حتما شیر اصلی گاز را ببندند و در صورت مشاهده هر گونه خطر با شماره تلفن شبانه روزی ۱۹۴ تماس بگیرند.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/1724

کلیدواژه

خبرگزاری صدا و سیما

روستا

طرح گازرسانی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها