نفت / شناسه خبر: 16542 / تاریخ انتشار : 1398/6/23 18:08
|

توسعه میدان بلال شرکت های بالادست را فعال می کند

مدیرعامل شرکت پتروپارس گفت:قرارداد توسعه میدان بلال اگر چه به لحاظ مبلغ در مقایسه با سایر قراردادها کمتر است اما تلاش وسیعی از فعالیت‌ها به خصوص در حوزه آفشور را در برمی‌گیرد به نحوی که باعث...

نفتی ها /مدیرعامل شرکت پتروپارس گفت:قرارداد توسعه میدان بلال اگر چه به لحاظ مبلغ در مقایسه با سایر قراردادها کمتر است اما تلاش وسیعی از فعالیت‌ها به خصوص در حوزه آفشور را در برمی‌گیرد به نحوی که باعث فعال شدن شرکت‌های بالادست می‌شود

حمیدرضا مسعودی مدیرعامل شرکت پتروپارس در مراسم امضای قرارداد توسعه میدان گازی بلال بین شرکت‌های نفت و گاز پارس و پتروپارس اظهار داشت: شرکت پتروپارس تاکنون 23 میلیارد دلار پروژه اجرا کرده و به عنوان یک شرکت تراز اول E&P شناخته می‌شود.

وی افزود: قرارداد توسعه میدان بلال اگر چه به لحاظ مبلغ در مقایسه با سایر قراردادها کمتر است اما  تلاش وسیعی از فعالیت‌ها به خصوص در حوزه آفشور را در برمی‌گیرد به نحوی که باعث فعال شدن شرکت‌های بالادست می‌شود. انجام مطالعات جامع مخزن، مهندسی و خرید جکت خط لوله و سکو تماما در این پروژه انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت پتروپارس ایجاد سازوکار و قرارداد برای استفاده از توان داخل را ویژگی مهم توسعه میدان گازی بلال برشمرد و افزود: شرکت‌ها در یک رقابت سالم می‌توانند در توسعه این میدان حضور داشته باشند.

فارس

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/16542

کلیدواژه

مدیرعامل شرکت پتروپارس

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها