نفت / شناسه خبر: 16525 / تاریخ انتشار : 1398/6/20 08:46
|

۷۰ درصد مخاطبین نفتی‌ها ازعملکرد هلدینگ خلیج‌فارس ناراضی هستند

با نزدیک شدن به زمان برگزاری مجمع سالیانه هلدینگ خلیج فارس بحث بر سر کیفیت عملکرد این هلدینگ بزرگ بورسی کشور که تاثیر زیادی هم در صادرات دارد بالا می‌گیرد

نفتی ها /با نزدیک شدن به زمان برگزاری مجمع سالیانه هلدینگ خلیج فارس بحث بر سر کیفیت عملکرد این هلدینگ بزرگ بورسی کشور که تاثیر زیادی هم در صادرات دارد بالا می‌گیرد در همین راستا سایت تحلیلی خبری نفتی‌ها از  مخاطبین خود خواستتا نظر خود را درباره عملکرد سال گذشته این هلدینگ اعلام کنند که نتیجه این نظرسنجی هم  جالب از آب درآمد.
چند وقت دیگر مجمع  سالیانه هلدینگ خلیج فارس برگزار  میشود و این در حالی است که به یکباره پتروشیمی نوری از مدار تولید آنهم در روزهایی که اورهال مرسوم نیست اعلام توقف تولید می‌کند و دلیل را در تعمیرات جستجو می‌کند.
. رسانه ها از این امر گلایه می‌کنند اما هنوزهم دلیل این توقف یکباره تولید دراین مجتمع بزرگ پتروشیمی مشخص نیست. اما دراین بین برخی از کارشناسان از دلایل این توقف می‌گویند و معتقدند چانه زنی بیشتر در ازای خرید خوراک این پتروشیمی دلیلی بر این توقف یکباره است.
اما نکته جالب بعدی این است که سال گذشته نیز درست چند هفته مانده به برگزاری مجمع مشابه این اتفاق برای پتروشیمی پردیس نیز اتفاق می‌افتد.
حال از آن جایی که هلدینگ خلیج فارس به عنوان بزرگترین شرکت بورسی کشور نقش مهمی در میزان صادرات کشور دارد، میزان و کیفیت عملکرد این هلدینگ نیز برای بسیاری حائز اهمیت است نفتی ها در نظرسنجی این هفته خود از مخاطبینش خواسته تا نظر خود را درباره عملکرد یک سال گذشته تیم جدید هلدینگ خلیج فارس، اعلام کنند.
در ادامه ماجرا اما، نتیجه این نظرسنجی  و حتی تعداد بالای شرکت کنندگان  نیز جالب بود . در این میان ۷۰ درصد از  مخاطبین از  عملکرد امسال هلدینگ خلیج فارس ناراضی بودند  و ۲۴ درصد از  مخاطبین نیز از  عملکمرد این هلدینگ اعلام رضایت کردند .گفتنی است، در حال  حاضر بسیاری از منقدان و موافقان این تیم منتظر برگزاری این مجمع هستند تا این بار از  میزان رضایت سهامدارن مطلع شوند.

شما مخاطبین عزیز نفتی‌ها همچنان می‌توانید برای شرکت در این نظرسنجی اینجا کلیک کنید.
 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/16525

کلیدواژه

برگزاری مجمع سالیانه هلدینگ خلیج فارس

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها