نفت / شناسه خبر: 16329 / تاریخ انتشار : 1398/5/23 17:54
|

تولید خطوط لوله یک محور استراتژیک انتقال نفت توسط متخصصین ایرانی

مجری پروژه خط لوله انتقال نفت از گوره به جاسک اظهار داشت: یک صنعت های‌تک مثل فولاد ترش در دنیا اندک است. ما باید آن را به بهترین وجه داشته باشیم نه مثل خودروسازها که قرار بود بنز تولید کنند اما به پرا

نفتی ها /سقایی مجری پروژه خط لوله انتقال نفت از گوره به جاسک در حاشیه بازدید از کارخانجات ساخت لوله در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بعداز دو و نیم سال تلاش شرکت نفت و متن امروز شاهد یکی از موفقیت‌های ارزنده در راستای منویات رهبری، رئیس جمهور و وزیر نفت جهت تکیه بر توان تولید داخل و اشتغال جوانان باشیم.

وی افزود: امروز در کارخانجاتی که قبلا متروکه و مملو از زباله بود بیش از هزار نفر مشغول به کار هستند و رونق تولید را به دست نیروهای ایرانی شاهدیم و این نشان می‌دهد که هر آنچه را که بخواهیم، می‌توانیم انجام دهیم.

وی با بیان اینکه کیفیت بحثی اساسی در صنعت نفت است که باید ارتقا داده شود، افزود: یک صنعت های‌تک مثل فولاد ترش در دنیا اندک است. ما باید آن را به بهترین وجه داشته باشیم نه مثل خودروسازها که قرار بود بنز تولید کنند اما به پراید رسیدند. نباید اجازه دهیم روند تولید و محصولات نهایی به قهقرا برود کار باید به اهل آن سپرده شود.

وی تاکید کرد: صنایع های‌تک می‌تواند توسط مهندسین داخلی انجام شود به طوی که اکنون در فولاد اکسین بیش از 500 مهندس زبده مشغول به کار هستند و این در حالی است که ما دو و نیم سال گذشته باور نداشتیم که بتوانیم در قرارداد خرید لوله از ظرفیت داخل استفاده کنیم. در این رابطه فولاد مبارکه تلاش زیادی داشت که ما به این محصولات نهایی با کیفیت دسترسی پیدا کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد با این حلقه قطعا یک محصول نهایی باکیفیت برای محور خط لوله انتقال نفت از گوره به جاسک خواهیم داشت.

ایلنا

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/16329

کلیدواژه

خط لوله انتقال نفت

خط لوله انتقال نفت از گوره به جاسک

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها