پتروشیمی / شناسه خبر: 15759 / تاریخ انتشار : 1398/3/20 12:22
|

اختصاصی نفتی‌ها/ ماجرای جلسه یک انتصاب در هلدینگ خلیج فارس که امروز به هم ریخت!

امروز قراربود جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی ماهشهر با حضور مسوولان این هلدینگ دراین منطقه برگزار گردد که با حضور نماینده ماهشهر و تلاش وی برای عدم .این نشست ...

نفتی ها /امروز قراربود جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی ماهشهر با حضور مسوولان این هلدینگ دراین منطقه برگزار گردد که با حضور نماینده ماهشهر و تلاش وی برای عدم برگزاری این نشست علی رغم گردهمائی تمام مسوولان اما در نهایت این جلسه برگزارنشد.
گل مرادی نماینده مردم ماهشهر در مجلس پیش از آغاز رسمی این مراسم از برگزاری آن جلوگیری می‌کند و درنهایت تاکید می‌دارد که تا زمانی‌که نماینده مردم ماهشهر باشد تلاش خواهد داشت که این امر صورت نگیرد.
بنابر اظهارات کارشناسان غلامی مدیرعامل این شرکت، حدود ۴ سال پیش زمانیکه شرکت عملیات غیر صنعتی ماهشهر کاملا زیان‌ده بوده براین صندلی تکیه زده و در حال حاضر با تلاش‌های وی این مجموعه به یکی از شرکت‌های سودآور بدل شده است.
ازسویی دیگر گفته می‌شود آتش زمزم مدیرعامل تازه منصوب شده سوابق چشمگیری ندارد و گل مرادی نیز نسبت به عدم بهره گیری از نیروهای متخصص بومی و تغییرات غیر ضروری گلایه مند است!
درنهایت این گزارش حاکی از آن است که این مراسم برگزار نشده و هنوز مشخص نیست سرنوشت شرکت عملیات غیرصنعتی ماهشهر و مدیریت آن چگونه رقم خواهد خورد؟

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/15759

کلیدواژه

هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس

طرح های هلدینگ خلیج فارس

اخبار هلدینگ خلیج فارس

انتصاب مدیرعامل جدید هلدینگ خلیج فارس

شرکت عملیات غیر صنعتی ماهشهر

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها