printlogo


اداره شرکت نفت و گاز پارس توسط منشی مدیرعامل تا چه اندازه صحت دارد؟
اداره شرکت نفت و گاز پارس توسط منشی مدیرعامل تا چه اندازه صحت دارد؟
کد خبر: 138153 تاریخ: 1402/9/12 07:52
شنیده می‌شود این روزها شرکت نفت و گاز پارس که تولیدکننده حدود ۷۰ درصد گاز کشور در زمان پیک مصرف است توسط یک منشی اداره می‌شود.

نفتی ها /شنیده می‌شود این روزها شرکت نفت و گاز پارس که تولیدکننده حدود ۷۰ درصد گاز کشور در زمان پیک مصرف است توسط یک منشی اداره می‌شود.
شایعات اینگونه حکایت دارد که اختیار این شرکت در دستان آقای منشی با سطح تحصیلات دیپلم است. اگرچه شاید تحصیلات معیار مشخصی برای سنجش توانایی افراد نباشد اما یک موضوع قابل اهمیت است و آن اینکه این شرکت به جهت نحوه ماموریتش اغلب با نیروهای متخصص و توانمند مواجه است که بعضا بالغ از ۲۰ سال عمر خود را در پروژه‌ها گذرانده‌اند؛ بنابراین قطعا تن دادن آنها به فرمایشات یک منشی با رفتاری قابل تامل و گاها توهین آمیز گویا تنها یک نتیجه داشته و آنهم خروج بیصدای نیروهای متخصص ازاین شرکت که قطعا بررسی خروج افراد اززمان مدیریت فعلی تاکنون نشان دهنده موضوع خواهد بود. شاید لازم باشد نظارت جدی بر نحوه مدیریت این شرکت ازسوی نهادهای نظارتی صورت بگیرد!

 

 

مخاطبین عزیز پایگاه خبری–تحلیلی نفتی‌ها؛ شما می‌توانید از طریق پست الکترونیک naftiha.ir@gmail.com و دایرکت پیج اینستاگرام نفتی‌ها به آدرس @NaftihaNews برای ارائه نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و سایر پیام‌های خود با ما در ارتباط باشید.

 

لینک مطلب: http://naftiha.ir/News/138153.html