نفت / شناسه خبر: 40033 / تاریخ انتشار : 1399/11/11 23:14
|

اعلام رسمی پشیمانی زنگنه از وزیر شدنش در دولت روحانی! / نقطه ضعف وزیرنفت چیست؟

وزیرنفت امشب در یک برنامه تلویزیونی حاضر شد و ضمن ارائه جزئیاتی از عملکرد صنعت نفت از ابتدای انقلاب تا کنون درپایان زمانیکه مجری از وی نقطه ضعفش را جویا شد، پاسخ را وزیر شدنش در این دوره دانست.

نفتی ها /وزیرنفت امشب در یک برنامه زنده  تلویزیونی حاضر شد و جزئیاتی از عملکرد صنعت نفت از ابتدای انقلاب تا کنون ارائه داد. درپایان این برنامه، زمانیکه مجری از وی نقطه ضعفش را جویا شد، وی پاسخ این سوال را وزیر شدنش در این دوره دولت دانست.
بیژن نامدار زنگنه با تاکید بر اینکه نقطه ضعفش در این مدت وزیر شدنش در این دوره بوده، خاطرنشان ساخت: من در تمام دوران وزارت خود، کاری را که مصلحت می‌دانسته ام انجام دادم و هیچگاه به دلیل نگاه های منتقد عقب نشینی نکرده ام. به گفته زنگنه، وی هر کاری را که به صلاح مملکت دانسته انجام داده و بر آن پافشاری کرده است. بنابراظهارات وی، در تمام تصمیم هایش به دنبال حفظ آبروی خود نبوده چراکه آبرو را خدا داده و اوست که می‌تواند آبروی هر فردی را حفظ کند! وی در این برنامه از پایان فعالیت دولتی اش طی روزهای پایانی دولت گفت و تلویحا به عدم محبوبیت خود اشاره کرد و متذکرشد: به دنبال جذب محبوبیت نبوده است.
وزیرنفت درحالی در تمام اظهارات خود در این مورد از واژه "من" بهره برد و تصمیمات ۱۶ ساله خود در وزارت نفت را به نگاه شخصی خود نسبت داد که به اذعان کارشناسان صنعت نفت را نمی‌توان با نگاه فردی اداره کرد چراکه صنعتی چون نفت کاملا تخصصی است و تصمیم گیری در خصوص موارد مختلف آن منوط به نظر کارشناسی و اجماع جمعی متخصصان است!

پست الکترونیکی نفتی‌ها به نشانی naftiha.ir@gmail.com برای دریافت نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و شکایات شما به عنوان پل ارتباطی این پایگاه خبری – تحلیلی با شما مخاطبان عزیز، در دسترس قرار دارد که شما مخاطبین عزیز نفتی ها می‌توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/40033

کلیدواژه

وزیرنفت

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها