نفت / شناسه خبر: 27602 / تاریخ انتشار : 1398/10/29 08:00
|

احتمال خروج کامل ختلان از وزارت نفت قوت گرفت/ آقای دستیار خط می‌خورد؟

آنطور که شنیده ها حکایت دارد برخی از نهادهای نظارتی با اعمال فشار بر وزارت نفت خواستار خروج ختلان از وزارت نفت شده اند.

نفتی ها /آنطور که شنیده ها حکایت دارد برخی از نهادهای نظارتی با اعمال فشار بر وزارت نفت خواستار خروج ختلان از وزارت نفت شده اند.
فشار بر برکناری این مدیر جوان زنگنه زمانی قوت گرفت که وزیرنفت علی رغم تمایلش ناچار به کنار گذاشتن این یار خود از هیات مدیره هلدینگ خلیج فارس شد.
این درحالی است که شنیده می‌شود یک نهاد نظارتی با حضور وی در وزارت نفت نیز موافقت ننموده و این مدیر باید به زودی از وزارت نفت خداحافظی کند.
اگرچه دراین بین در صورت آنکه وزیرنفت تمایل به هزینه کردن اعتبار خود بیش از امروز برای وی داشته باشد شاید بتواند چند صباحی دیگر آیدین ختلان را در نفت حفظ کند اما تحلیل کارشناسان به این سمت رفته است که این جوان پرهیاهوی نفت با توجه به افزایش دشمنانش به دلیل عدم پختگی در رفتار با بزرگان نفت، جایی برای هزینه شدن وزیر برای بقایش در وزارت نفت باقی نگذاشته و به زودی باید نام خود را از لیست نفتیه‌ای امروز پاک کند.
هر چند که این نگرانی همچنان به قوت خود باقی است که عملکرد وی پس از سال ۱۴۰۰ برای وی دشواری‌هایی به همراه داشته باشد. اما شاید خروج امروز وی از وزارت نفت برای آینده مبهم وی بهترین گزینه باشد! 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/27602

کلیدواژه

ختلان

وزارت نفت

آیدین ختلان

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها