نفت / شناسه خبر: 41492 / تاریخ انتشار : 1400/7/21 07:53
|

دستگیری پشت دستگیری/ موضوع چیست؟

باید دید مدیرعامل متروئی این هلدینگ که اتفاقا توانایی زیادی در گرفتن وکیل و شکایت از افراد بالاخص رسانه‌ها طی سال‌های گذشته داشته اینبار می‌تواند مدیران خود و البته خودش را نجات دهد؟

نفتی‌ها /در پی دستگیری روز گذشته بابک زنجانی پتروشیمی خبر می‌رسد روز یکشنبه هفته جاری نیز یک تن از مدیران کلیدی به همراه ۲ تن از کارکنان زیرمجموعه وی در یکی از مهمترین شرکت‌های فروش محصولات پتروشیمی(تجارت صنعت) زیرمجموعه هلدینگ خلیج فارس در دفتر کار دستگیر و پس از ساعاتی بازجویی به حالت مشروط آزاد می‌شوند. این افراد که در حال حاضر ممنوع الخروج شده اند به نظر می‌رسد در عملکرد خود با ابهامات زیادی مواجهند که نهادهای نظارتی و به طور شاخص یک مجموعه نظارتی خاص به شدت در پی بررسی تخلفات احتمالی صورت گرفته و بازگرداندن حقوق ملی کشور است.
ازسویی دیگر مدیر دستگیر شده در هلدینگ خلیج فارس( بابک زنجانی صنعت پتروشیمی) نیز همچنان در بازداشت به سر می‌برد و ظاهرا باید پاسخگوی سه پرونده مختلف که ۲ پرونده شامل فعالیت وی در مجموعه‌ای دیگر و یک پرونده در زیرمجموعه هلدینگ خلیج فارس باشد.
با این‌حال باید گفت روزهای سخت مدیران هلدینگ خلیج فارس کلید خورده و باید دید مدیرعامل متروئی این هلدینگ که اتفاقا توانایی زیادی در گرفتن وکیل و شکایت از افراد بالاخص رسانه‌ها طی سال‌های گذشته داشته اینبار می‌تواند مدیران خود و البته خودش را از این مشکلات ایجاد شده نجات دهد؟

پست الکترونیکی نفتی‌ها به نشانی naftiha.ir@gmail.com برای دریافت نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و شکایات شما به عنوان پل ارتباطی این پایگاه خبری – تحلیلی با شما مخاطبان عزیز، در دسترس قرار دارد که شما مخاطبین عزیز نفتی ها می‌توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/41492

کلیدواژه

بابک زنجانی پتروشیمی

هلدینگ خلیج فارس

تجارت صنعت

اخبار مرتبط

نظرات شما

8 نظر
ناشناس / 1400/8/3 - 13:36
اقای ر واقعا زیر ساخت های پتروشیمی های مطرح جهان زیرمجموعه هلدینگ خلیج فارس را نیز خراب کرد
rateup 1
 ratedown 0
حسن / 1400/7/27 - 16:59
اتفاقا ربیعی خیلی آدم خوبیه
rateup 2
 ratedown 0
هلدینگی / 1400/7/26 - 11:48
چرا بقیه مدیران را نمیگیرند مدیر روابط عمومی با دارو دستشون که کارت هدیه هایی که به اسم خبرنگار و ... میگیرند و میزارن تو جیب خودشون و تو این مدت چند تا چند تا خونه خریدن
rateup 1
 ratedown 0
حسن / 1400/7/25 - 10:31
با سلام و ادب خدمت ملت ایران و وزیر محترم نفت . متاسفانه چند سالی هست که بزرگترین هلدینگ کشور دست مدیر مترویی و دار و دسته ایشان می باشد و همه جا را به گند زده اند . لطفا هرچه سریعتر فکری به حال این مجموعه کنید و نگذارید بیشتر از اینها اختلاس و ... شود با تشکر
rateup 4
 ratedown 1
هلدینگی / 1400/7/26 - 11:46
احسنت همینطور کارکنانی که این مدت به اصطلاح با پاچه خواری به نون و نوایی رسیدند البته بیشترشون کارکنانی با سابقه های چهار پنج ساله هستند که سمت های بالا و حقوق های نجومی میگیرند
rateup 1
 ratedown 0
ناشناس / 1400/7/22 - 11:02
خدا خیرتان دهد شیر مادر نان پدر حلالتان.ر و دوستانش همشون ففط کارشان توهین به رسانه ها بود و اخراج افراد متخصص که از کار این چند نفر سر بیرون می آوردند.خداوند و رهبری جزای کارشان را دهد. انشاالله
rateup 2
 ratedown 1
اgfy / 1400/7/22 - 02:16
باید منتظر عواقب همه اقدامات مجرمانه خود باشند
rateup 2
 ratedown 1
ناشناس / 1400/7/21 - 12:35
یعنی چه کسانی میتونن باشند؟ احتمالا بر این دستگیری ها به صورت آشکار نشان ار عمق فاجعه ای می دهد که جایی برای هیچگونه مصلحت اندیشی باقی نگذاشته است.
rateup 2
 ratedown 1

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها