printlogo


سه سال حبس در انتظار دروغ پرداز رسانه ای
سه سال حبس در انتظار دروغ پرداز رسانه ای
کد خبر: 5306 تاریخ: 1398/1/18 22:55
سرانجام بعد ازشکایت های متعدد و پیگیری مراجع قضایی،(ب.ط) دروغ پرداز رسانه ای و کارمند سابق روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب حکم زندان وی صادر شد.

نفتی ها /سرانجام بعد ازشکایت های متعدد و پیگیری مراجع قضایی،(ب.ط) دروغ پرداز رسانه ای و کارمند سابق روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب حکم زندان وی صادر شد.

نامبرده بارها با راه اندازی سایت های خبری متعدد با اسامی مجعول اقدام به انتشار اکاذیب و افترا نسبت به شخصیت های کشوری ، مسئولان نفتی، دراستان خوزستان می نمود و هر بار پس از جدی شدن شکایتهای مربوطه با سواستفاده از حسن نیت مسئولین مزبور و اظهار ندامت ظاهری، از چنگال عدالت می گریخت.

وی پس از توهین های مکرر و انتشار اخبار کذب سعی در تخریب مدیرعامل سابق شرکت ملی حفاری ایران و سایر مدیران خدوم کشور می نمود ، سرانجام با شکایت آقایان سپهرسپهری،محمد بهمئی و احمد شیرالی پور در جهت دفاع از حقانیت خود، اعتبار شرکت ملی حفاری ایران و پرسنل زحمتکش به تحمل حداقل سه سال حبس محکوم شد.

این در حالیست که تلاش وی جهت اخلال در روند برگزاری دادگاه به جایی نرسید و نامبرده به عنوان آخرین تیر ترکش حتی اخیرا حکم خود مبنی بر مشاور مطبوعاتی یکی از نمایندگان مجلس دراستان خوزستان را رسانه ای نمود تا شاید تاثیری در صدور حکم مجازات خود داشته باشد .

درنهایت مطلع شدیم وی به تحمل ۳ سال حبس ، ۱١۰ ضربه شلاق و همچنین یک سال ممنوعیت از فعالیت های رسانه ای  و تشکیل  کانال های خبری محکوم شده است.

این در حالیست که گفته می شود وی مدتی است از سمت رسانه ای شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب عزل و در اختیار کاریابی این شرکت قرار گرفته است.

نفت ما

لینک مطلب: http://naftiha.ir/News/5306.html