printlogo


حاشیه‌های نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی ادامه دارد
حاشیه‌های نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی ادامه دارد
کد خبر: 39294 تاریخ: 1399/7/16 08:59
در حالی که بسیاری از نمایشگاه‌ها در جهان تا اطلاع ثانوی متوقف شدند، اما شنیده‌ها و دیده ها حاکی از این است که تا همین هفته پیش مسئولین نفتی ایران به شدت پیگیر برگزاری نمایشگاه نفت بودند.

نفتی ها /فراگیری بیماری کرونا باعث شد تا بسیاری از ارگان‌ها در سرتاسر جهان برای پیشگیری از شیوع این بیماری تمهیداتی را در نظر بگیرند و از برگزاری فستیوال‌ها و برنامه‌ها و نمایشگاه‌ها تا تعیین تکلیف وضعیت این بیماری در جهان صرفه نظر کنند.
حالا اما در حالی که بسیاری از  نمایشگاه‌ها بین المللی و بزرگ در جهان تا اطلاع ثانوی متوقف شدند، اما شنیده‌ها و دیده ها حاکی از این است که تا همین هفته پیش مسئولین نفتی ایران به شدت پیگیر برگزاری بیست‌و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران بودند؛ که در این راستا بیش از  ۴۰۰ شرکت داخلی و خارجی  هم با انجام مراحل ثبت نام، متقاضی حضور دراین نمایشگاه بودند.  
از سویی دیگر، ظاهراً این شرکت‌های متقاضی حتی مبالغی را هم برای این ثبت نام پرداخت کرده بودند، که بعد از این که وزیر نفت علی رغم آگاهیش از وضعیت  وخیم کرونا دردقیقه نود اعلام کرد فعلا برگزاری نمایشگاه متوقف شده است و تا این لحظه هم وضعیت بازگرداندن پرداختی‌ها در ابهام است.
نکته بعدی اما اینجاست، طبق شنیده‌ها حتی طی جلساتی که با مسئولین شرکت‌های نفتی و وزیر نفت حول و محور برگزاری نمایشگاه برگزار شده بود هم، بارها مدیران و مسئولان نفتی مخالفت خود را با برگزاری این نمایشگاه اعلام کرده بودند و با وجود این مخالفت‌های مستمر باز هم شرکت نفت تصمیم به نام نویسی برای برگزاری این نمایشگاه گرفته بود.
درهمین راستا بود که پایگاه تحلیلی خبری "نفتی‌ها"هم نظر سنجی هفته گذشته خود را به همین موضوع اختصاص داده بود و از مخاطبینش خواسته بود تا نظر خود را درباره برگزاری نمایشگاه آن هم در شرایط کنونی اعلام کنند، که بیش از ۹۰ درصد مخاطبان با برگزاری این نمایشگاه به شدت مخالف بودند.

 


حالا بحث اینجاست که هر چند فعلا برگزاری نمایشگاه متوقف شده است، اما پیش سوال اینجاست که همزمان با اعلام برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه نفت و گاز  و شروع ثبت نام شرکت ها هم کشورهمچنان در پیک سوم کرونا به سر میبرد و با چه برنامه ای شرکت نفت شروع به نام نویسی و تقسیم بندی غرفه ها نموده بود.


شما مخاطبین عزیز نفتی‌ها می‌توانید همچنان  برای شرکت در این نظرسنجی اینجا کلیک کنید.

لینک مطلب: http://naftiha.ir/News/39294.html