printlogo


ویدیو/ دردسرهای تفاوت ارز برای ساکنین مرزی کشور
ویدیو/  دردسرهای تفاوت ارز برای ساکنین مرزی کشور
کد خبر: 39241 تاریخ: 1399/7/8 15:09
این روزها تصاویر متعددی از صف‌های طویل مردم در جایگاه‌های سوخت منتشر شده که باعث نارضایتی مردم ساکن شهر‌های مرزی شده که در آتش دلالان و مافیای سوخت می‌سوزند.

نفتی ها /این روزها تصاویر متعددی از صف‌های طویل مردم در جایگاه‌های سوخت منتشر شده که باعث نارضایتی مردم ساکن شهر‌های مرزی شده که در آتش دلالان و مافیای سوخت  می‌سوزند.
در واقع سال‌هاست در خیابان های منتهی به جایگاه های سوخت و فرآورده های نفتی در سراوان صف های طولانی مشاهده می شود که مردم حتی برای دریافت چند لیتر بنزین  ساعت ها چشم به انتظار نشسته اند.
مردم و کارشناسان می‌گویند، تفاوت نرخ ارز در مرزهای سیستان و بلوچستان که این روزها تشدید شده است، باعث داغ شدن  بازار آزاد فروش بنزین در شهرستان سراوان و شهرهای مرزی شده است.
اما نکته مهم در این میان این است که این معضل سالیان سال است که در مناظق مرزی وجود دارد و هیچ دستگاه مسئولی تاکنون نتوانسته به حل این مشکل کمک کند و  همچنان خبری از عادی‌سازی روند سوخت‌گیری نیست.
اگرچه  در این روزهای رکود و بیکاری، سوخت به گونه ای با معیشت مردم این منطقه گره خورده است اما در نهایت به راحتی می‌توان با تدابیر لازم برای برون رفت از بیکاری بسیاری از افراد این منطقه را از این صف‌های طولانی رهانید اما مانند همیشه علاوه بر رکود اقتصادی با رکود مسئولین هم مواجهیم.لینک مطلب: http://naftiha.ir/News/39241.html