نفت / شناسه خبر: 5692 / تاریخ انتشار : 1398/3/8 07:56
|

نفوذ ختلان در انتصاب‌های صنعت نفت و پتروشیمی را چه اندازه تاثیرگذار می‌دانید؟

نفتی‌ها در نظرسنجی این هفته خود از نقش آیدین ختلان در انتصاب مدیران ارشد نفت،گاز و پتروشیمی پرسیده است .

نفتی ها /در این چند سال گذشته؛ داستان انتصاب‌ها در وزارت نفت و زیرمجموعه‌های آن همواره یکی از  پر حاشیه‌ترین و خبرسازترین اخبار حوزه نفت و انرژی بوده است.
انتصاب‌های  ناگهانی و حتی گاهی دور از انتظار و با ته‌مایه ای از بی توجهی به قانون‌های وضع شده در زمینه قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان همه و همه سبب هر چه بیشتر خبرساز شدن انتصابات این وزارتخانه پرحاشیه شد.
درای چند ماه اخیر هم با اجرایی شدن قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، وزات نفت شاهد انواع انتصابات جدید بود که چندان هم بی حاشیه نبودند.
اما سوالی که در این میان مطرح می‌شود این است که آیا در همه این انتخاب‌ها و انتصاب‌ها، دست‌های پشت پرده ای وجود داشته است یا خیر؟
در همین راستا سایت تحلیلی خبری نفتی‌ها در جدیدترین نظرسنجی خود از مخاطبینش خواسته تا نظر خود را درباره نقش آیدین ختلان و نفوذش در انتخاب‌ها و تصمیمات زنگنه بگویند و از آنها پرسیده که به نظرشان ختلان چه میزان در انتصاب‌های اخیر مدیران ارشد نفت،گاز و پتروشیمی نقش داشته است.
آیدین ختلانی که به گفته بسیاری از دست‌اندرکاران حوزه نفت منشی مخصوص و جوان وزیر نفت محسوب می‌شود،  در اکثر لحظات حساس مذاکرات نفتی با مقامات خارجی و داخلی وجلسات محرمانه و علنی درست دوشادوش زنگنه حضور دارد.
 جوانی که به نوعی حساسیت همه را برانگیخت  و سبب شد تا بسیاری از خود بپرسند که آیا این جوان ۳۶ ساله بدون یک روز سابقه حضور در صنعت نفت و با تخصص فعالیت های تونل سازی و امور معدنی، صلاحیت حضور دائم در حساس ترین ملاقات های اقتصادی تاریخ توسعه ملی ایران را دارد یا خیر و باعث شک بسیاری در تاثیرگذاریش در تصمیمات زنگنه شده است.
شما مخاطبین عزیز نفتی‌ها نیز می‌توانید برای شرکت در این نظرسنجی اینجا کلیک کنید.
 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/5692

کلیدواژه

ایدین ختلان

زنگنه

زنگنه و ختلان

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها