نفت / شناسه خبر: 5390 / تاریخ انتشار : 1398/1/28 07:46
|

اندر حکایت سامانه هوشمند سوخت/ در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی چه خبر است؟

پس از کش و قوس هاى فراوان و تنها پس از گذشت حدود دو ماه از تعیین سرپرست قبلی سامانه هوشمند سوخت، شرکت ملى پخش فرآورده های نفتی باز هم فردی دیگر را به عنوان سرپرست جدید معرفی و مسوولیت اینکار ...

نفتی ها /پس از کش و قوس هاى فراوان و تنها پس از گذشت حدود دو ماه از تعیین سرپرست قبلی سامانه هوشمند سوخت، شرکت ملى پخش فرآورده های نفتی باز هم فردی دیگر را به عنوان سرپرست جدید  معرفی و مسوولیت اینکار را به وی واگذار کرد!
این درحالی است که اواسط بهمن ماه سال گذشته سیدمحمدرضا موسوی خواه، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی طی حکمی طاها منصوری را به سمت سرپرست مدیریت سامانه هوشمند سوخت این شرکت، منصوب کرده بود.
منصورى که پیش از این مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی  از مشاوره‌های  وی در حوزه سامانه استفاده مى کرد هرگز به مدیریت و کسوت سرپرستى سامانه هوشمند سوخت بِنَا به دلائلى حضور نیافت و این مدیریت حساس شرکت ملى پخش روزهای بلاتکلیفى بدون مدیر و سرپرست را با هدایت مستقیم مدیرعامل سپرى کرد.
تا ۲ روز پیش که در نهایت حکم سرپرستى جدید به نام شهرام  توکلى امضا شد. دراین بین گفته مى شود توکلى پیش از این از جمله مدیران فناورى اطلاعات مجموعه وزارت نفت بوده است که حالا باید مدیریت سامانه هوشمند سوخت را به دست گیرد.
شهرام توکلی در حالی برراس سرپرستی این بخش حساس شرکت ملی پخش فراورده های نفتی تکیه خواهد زد که به اذعان کارشناسان، با وجود آنکه همواره مجلس و سایر دستگاه هاى غیر دولتى اهمیت این سامانه را گوشزد کرده و حتى قوانینى براى بقاى ان تصویب کرده اند اما دولت هیچگونه اقبالی در جهت روزآمدى و توسعه ان بکار نگرفته و حالا توکلى کشتى به گل نشسته سامانه هوشمند سوخت را باید سرپرستى کند.
حال باید دید که توکلى به حکم صادره تمکین کرده و سامانه هوشمند سوخت را سامان مى‌بخشد یا همچون منصورى که از جمله کارکنان قدیمى سامانه بودند، بى توجه به حکم صادره باز هم این مدیریت را در برزخ تحول مدیریت همچنان باقى نگه خواهد داشت.

 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/5390

کلیدواژه

تعیین سرپرست قبلی سامانه هوشمند سوخت

شركت ملى پخش فرآورده های نفتی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها