نفت / شناسه خبر: 39249 / تاریخ انتشار : 1399/7/9 08:32
|

برگزاری نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی در شرایط کرونایی چه قدر ضرورت دارد؟

"نفتی‌ها" از مخاطبینش خواسته تا بگویند تا چه اندازه برگزاری نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی آنهم در شرایط افزایش مبتلایان به ویروس کرونا موافق هستند .

نفتی ها /در روزهایی که همگان درگیر بیماری همه‌گیر کرونا و موج سوم و تعطیلی بسیاری از  ارگان‌های غیر ضروری و دورکاری آنها هستند، شنیدن خبر برگزاری بیست‌و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران  از ستاد برگزاری نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران قدری عجیب بود.
 هر چند گفته شده که این دوره از نمایشگاه ویژه متخصصان برگزار می‌شود و تنها مدیران ارشد و میانی و عملیاتی بخش‌های دولتی، مدیران بخش‌های خصوصی و تعاونی، استادان و دانشجویان ممتاز دانشگاه‌های کشور، مقام‌های سیاسی و مدعوین شرکت‌های غرفه‌دار و انجمن‌های تخصصی و حرفه‌ای به صورت هدفمند حضور خواهند داشت.؛ اما  به نظر می‌رسد که این دلیل نمیتواند به اندازه کافی برای این که کسی متوجه خطر نباشد موجه باشد.
علاوه بر این، در حالی کمتر از ۱۳ روز دیگر برگزار خواهد شد که ستاد برگزاری این نمایشگاه همچنان به دنبال جذب متقاضیان بالاخص در بخش ارزی خود است تا جاییکه تخفیف‌های باورنکردنی این ستاد برای شرکت کنندگان خارجی و یا نمایندگان آنان مورد توجه فعالان داخلی قرار گرفته است؛ در صورتی که حضور همین میهمانان خارجی هم می‌تواند به تشدید همه‌گیری این بیماری منجر شود.
در همین راستا پایگاه تحلیلی خبری "نفتی‌ها" نظرسنجی این هفته خود را به این موضوع اختصاص داده است و از مخاطبینش خواسته تا بگویند آیا تا چه اندازه برگزاری نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی آنهم در شرایط افزایش مبتلایان به ویروس کرونا موافق هستند .
شما مخاطبین عزیز نفتی‌ها می‌توانید برای شرکت در این نظرسنجی اینجا کلیک کنید.
 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/39249

کلیدواژه

برگزاري نمايشگاه بين المللي نفت،گاز،پالايش و پتروشيمي

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها