نفت / شناسه خبر: 15937 / تاریخ انتشار : 1398/4/9 07:08
|

ابهام در ارتباط یک مدیر پتروشیمی با رئیس باند نفوذ+ عکس

باند نفوذ در وزارت نفت به سرکردگی یک زن" خبری که پس از تایید و تکذیب‌های بسیار بالاخره مورد تایید نهادهای قضائی قرار گرفت. مساله ای که وزارت نفت همواره در تمام روزهای پرحاشیه سعی بر تکذیب آن داشت ...

نفتی ها /"باند نفوذ در وزارت نفت به سرکردگی یک زن" خبری که پس از تایید و تکذیب‌های بسیار بالاخره مورد تایید نهادهای قضائی قرار گرفت. مساله ای که وزارت نفت همواره در تمام روزهای پرحاشیه سعی بر تکذیب آن داشت اما بالاخره با اظهارات رسمی حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور و تایید این خبر از سوی وی، به قطعیت رسید! اما دراین بین بسیاری از مدیران تاثیرگذار نفتی با وجود ارتباط با این باند نفوذ و البته ارتباط نزدیک برخی از این مدیران با خانم مذکورهمچنان در حاشیه امن قرار گرفته اند. دراین بین اگرچه خبرهای ابتدائی از این اتفاق حکایت از نفوذ این خانم درمیان ۱۶ مدیر نفتی داشت اما تا کنون آنطور که وزارت نفت خبرداده فعلا در نفت خبری نیست و مدیران مشغول کارند.
دراین بین یک ارتباط میان این خانم و یکی از مدیران تاثیرگذار صنعت پتروشیمی آنهم در شرایط تحریم قابل تامل است. مدیری که در حال حاضر در لندن مشغول به کاراست و در حساس ترین نقطه تامین مالی پروژه های پتروشیمی تکیه زده است. عیسی مشایخی  که پیش ازاین در زمان مدیریت نژادسلیم برراس هلدینگ خلیج فارس و با حمایت اشرف زاده مدیر برنامه ریزی وقت هلدینگ، به سمت مدیرعاملی شرکت ان پی سی اینترنشنال  تکیه زده بود، همانطور که در عکس نیز پیداست ظاهرا در ارتباط با رئیس این باند نفوذ بوده است.
دراین بین برخی از شایعات حکایت از همکاری مشایخی با رئیس این باند نفوذ دارد تا جاییکه گفته می‌شود برخی از مدیران نفتی از طریق مشایخی با رئیس این باند آشنا شده اند. هرچند که این اظهارات هیچ‌گاه مورد تایید نهادهای نظارتی قرار نگرفته و همچنان در حد یک شایعه باقی مانده است.
بنابراین در شرایطی که کشور در حساس ترین روزهای اقتصادی خود به جهت تحریم های یک جانبه قرار گرفته شاید بد نباشد تعاملات میان این مدیر فعال در لندن و این باند نفوذ مورد بررسی دقیق قرار بگیرد. هر چند که دراین بین "نفتی‌ها"  تاکید دارد هنوز تعاملات میان عیسی مشایخی و این باند مشخص نیست. اما به جهت حساس بودن عملکرد مدیران فعال صنعت پتروشیمی در شرایط تحریم بررسی هر چه بیشتر این مساله از اهمیت بسزایی برخورداراست.

اختصاصی
 
 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/15937

کلیدواژه

مدیر پتروشیمی

مدیران تاثیرگذار صنعت پتروشیمی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها