نفت / شناسه خبر: 15720 / تاریخ انتشار : 1398/3/13 08:00
|

چرخش ۱۸۰ درجه ای در یک انتصاب/ از معاونت مدیرعامل پتروشیمی تا مدیر عاملی شرکت پخش فرآورده های نفتی

در آخرین انتصابات صورت گرفته در مجموعه نفت مهندس وکیل زاده با حکم صادق آبادی مدیرعامل پالایش و پخش جانشین موسوی خواه در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران شد.

نفتی ها /در آخرین انتصابات صورت گرفته در مجموعه نفت مهندس وکیل زاده با حکم صادق آبادی مدیرعامل پالایش و پخش جانشین موسوی خواه در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران شد.
در ادامه این جابجایی محمدرضا موسوی خواه نیز به عنوان مشاور مدیرعامل و نماینده ویژه در کارگروه پیشگیری و مقابله با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی شرکت ملی پالایش و پخش منصوب شد.
وکیل زاده چندی پیش در نظر داشت به پتروشیمی رفته قائم مقام بهزاد محمدی شود اما به اذعان کارشناسان ظاهرا صادق آبادی با این انتقال مخالفت کرده حکم ترخیص وی برای رفتن به پتروشیمی را امضا نکرده بود. به گفته کارشناسان مدیرعامل پالایش و پخش همان زمان هم از موسوی خواه به دلیل برخی عدم همراهی ها ناراضی بود و احتمالا قول این پست را همان روزها به وکیل زاده داده باشد.
حالا وکیل زاده که تا چندی پیش در نظر داشت به مقام قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی برسد خود را در قامت مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی می بیند پستی که به لحاظ قدرت اجرایی بسیار مهم تر از مسئولیتی است که قرار بود در پتروشیمی به وی بدهند. زیرا که این روزها به نظر برخی از کارشناسان خود محمدی هم بخوبی فهمیده در پتروشیمی مهم ترین نقشی که برایش ترتیب داده اند دکوری است که به بازدید از طرح ها و مجتمع ها پرداخته یا در مراسم کلنگ زنی شرکت می کند.
وکیل زاده اما باید نسبت به دو نکته بسیار هشیار باشد نخست اینکه کار او در شرایط فعلی مجموعه پخش فرآورده های نفتی برای انجام مسئولیت های مهمی از جمله تامین سوخت و اجرای کارت هوشمند سوخت بسیار سخت است.
دوم اینکه بنابر نظرات کارشناسی و با توجه به گاف صادق آبادی در اعلام افزایش قیمت بنزین و گرفتار شدن در این مساله وی روحیه مناسبی نداشته و اگر فرصت پیدا کند ترجیح می‌دهد خیلی سریع خودش را از مدیریت شرکت پالایش و پخش فراوردههای نفتی خلاص کند. در این شرایط هیج بعید نیست زنگنه ای که این روزها بشدت تنهایی و سردرگمی را تجربه می کند در حکمی ناگهانی موسوی خواه را معاون خود در امور پالایش و پخش نماید.

اختصاصی

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/15720

کلیدواژه

وکیل زاده

صادق آبادی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها